„Franke“ plautuvės: kai indus plauti – vienas malonumas

Kuo toliau, tuo labiau esame įsitikinę, kad stereotipas apie kokybiškas vokiečių gaminamas prekes yra nepaneigiamas. Kaip antai, 1911 m. Rorschach mieste Šveicarijoje Hermanas Franke pradėjo gaminti nerūdijančio plieno plautuves, jo vardu pavadinta tarptautinė įmonė „Franke“ praėjus šimtmečiui ir toliau gamina tik aukščiausios kokybės, inovatyvius ir nepriekaištingo dizaino produktus. Šiandien mūsų akiratyje – plautuvės, kurias besirinkdami turime būti ypač atidūs.

Keraminės plautuvės jau seniai yra pripažintos nesenstančia klasika. „Franke“ atveju, keramika – tai nauja ir moderni prie šių dienų žmogaus poreikių prisitaikiusi klasika. Jų gamybai vokiečiai naudoja itin patvarią iš natūralių žaliavų išgaunamą medžiagą „fraceram“, todėl, lyginant su tradicinėmis keramikinėmis plautuvėmis, „Franke“ keraminių plautuvių paviršius yra labai kietas, tvirtas. Ar pjaustomas, ar braižomas, ar bandomas pažeisti mėtomais daiktais – jis visados išlieka toks pats.

„Fraceram“ keraminė glazūra yra ypač lygi. Tuo pačiu ji yra ir lengvai puoselėjama – paviršiuje nesikaupia nešvarumai, kvapai. Ši keramika taip pat yra atspari aukštai temperatūrai, šalčiui ir tiesioginiams saulės spinduliams. Dėl tokio atsparumo „fraceram“ yra išskirtinai ilgaamžė, kokybiška ir naudojama plautuvių, kurių forma ir savybės nekinta labai ilgą laiką, gamybai medžiaga.

Kita dizainerių vertinama keramikos savybė – gebėjimas harmoningai įsilieti į bet kurią gyvenamąją aplinką. Ji puikiai dera prie puristinio, modernaus ar kaimo sodybos stiliaus virtuvės. Dar daugiau, išskirtinis nerūdijančio plieno ekscentrinio ventilio jungiklis suteikia plautuvei ne tik papildomą dizaino akcentą, bet ir padidina jos funkcionalumą.

franke

„Franke“ nuotr.


„Franke“ plautuvių privalumai:

  1. Integruotas ventilis. Ši patentuota „Franke“ plautuvių pažanga, kai ventilis yra nepastebimai vientisas su plautuvės pagrindu, palengvina kiekvieno vartotojo galvos skausmą kalbant apie plautuvės priežiūrą. Kitaip nei išleidimo vožtuvuose, integruotuose ventiliuose, kuriuose nėra ryškių siūlių, nesikaupia nešvarumai ir bakterijos. Palaikyti plautuvės švarą dar niekada nebuvo taip paprasta.

  2. Mygtukinis atidarymo ventilis. Nerūdijančiojo plieno mygtukas veikia mechaniniu principu ir nereikalauja techninės priežiūros. Vos vienu lengvu mygtuko paspaudimu galite atidaryti ir uždaryti vandens išleidimo angą.

  3. Uždengtas perbėgimas. Šis elegantiškai paslėptas perbėgimas vadinamas optiniu plautuvės akcentu. Lengvai nuimamas dangtelis leidžia greitai ir paprastai išvalyti paviršių.

  4. Montavimo būdai. Pagal montavimo būdus, „Franke“ turi platų įvairiausių medžiagų (nerūdijančio plieno, granito, keramikos, tektonito) plautuvių pasirinkimą. Pasirinkti plautuvę pagal montavimą galima iš viršaus į iš anksto išpjautą skylę, iš viršaus paliekant minimalų pakilimą tarp plautuvės ir stalviršio, lygiai su stalviršiu, iš apačios. Ką tai galėtų reikšti? „Franke“ plautuvės savo vietą gali rasti kiekvienoje virtuvėje.

  5. Platus spalvų ir paviršių pasirinkimas. Pasirinkdami nerūdijančio plieno plautuves, jūs galite pasirinkti iš trijų paviršių – matinis, blizgus ir linijinis (struktūrinis). Granitinės plautuvės suteiks jums galimybę pasirinkti iš 10 spalvų, kurios artimos žemės spalvoms ir natūralumui. „Tectonite“ – naujos technologijos stiklo pluošto plautuves jūs pasirinksite iš penkių spalvų. Tai – naujausios, pažangios technologijos plautuvės, pritaikytos virtuvėje. Pasirinkę patentuotą keraminę plautuvę, galite pritaikyti ją visoms modernaus dizaino virtuvėms. Šiuo metu siūlomos penkios jau klasika tapusios spalvos (balta, magnolijos balta, kašmyro pilka, grafito juoda, onikso juoda) bei dvi naujos spalvos (perlo pilka matinė ir antracito matinė). Matinės keramikos spalvos žavi savo paslaptingumu ir neįprastumu. Galite būti tikri, kad turėdami tokią keraminę plautuvę jūs ne tik papuošite savo virtuvę, bet ir maloniai bei patogiai joje jausitės.

#kriauklė #Franke #dizainas #virtuvė #patarimai #sprendimai #plautuvė #interjeras #keramika #užirprieš

Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline1.jpg
Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline.jpg