top of page

Ernestas Viršilas paliko „Monte Pacis“

Šiandien po pietų Ernestas Viršilas savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo žinia: šefas palieka restoraną „Monte Pacis“. E. Viršilas tikslių šio sprendimo priežasčių nenurodo, tačiau teigia, kad „viskam yra savas laikas, svarbu tai abipusiai pajausti ir nepražiopsoti“.

Ernestas Viršilas skandalinga žinia pasidalijo savo „Facebook“ paskyroje

Ernestas Viršilas skandalinga žinia pasidalijo savo „Facebook“ paskyroje


Geriausiame Kauno restorane „Monte Pacis“ šefas dirbo dvejus su puse metų ir per tą laiką pasiekė nemažai pergalių. Šis restoranas šių metų vasarą pateko į geriausių restoranų trisdešimtuką, taip įgijo geriausio Kauno restorano vardą. „Monte Pacis“ taip pat buvo įtrauktas ir į VMG knygą „99 Places of Taste in the Baltics“. Degustacijos kartu su Ernestu Viršilu šiame restorane buvo itin įspūdingos ir populiarios, tad įdomu, ką vietoje šio žymaus šefo pristatys „Monte Pacis“.

Susisiekėme su pačiu E. Viršilu. Jo teigimu, gandai yra išgalvoti ir netikri: „Monte Pacis“ šefas paliko vienas. Likusi komandos dalis ir toliau sėkmingai rūpinasi restorano svečių pamėgto maisto ir aptarnavimo kokybe, stengiasi dėl kiekvieno lankytojo bei žada stebinti toliau. Nors šefas Ernestas tikslios savo išėjimo iš „Monte Pacis“ priežasties nenurodo, remiantis tuo, kuo pats E. Viršilas pasidalijo „Facebook“, šefas nori daugiau laiko praleisti su šeima, o vėliau – griebtis naujų darbų ir ieškoti iššūkių.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page