„Emporio Armani“ kavinė Milane: malonumas – už prieinamą kainą

„Virtuvės mitų griovėjų“ vadas Alfas Ivanauskas, viešėdamas Milane, apsilankė vienoje populiariausių kavinių – „Emporio Armani Caffe“. Turistų ji lankoma ir dėl akį traukiančio pavadinimo, ir dėl prieinamų kainų, ir dėl įspūdingo raudonos spalvos interjero.

Nors kavinės pavadinimas įpareigoja, užsukus vidun jautiesi jaukiai. Subtilus minimalistinis interjeras, kokybiški vardiniai indai, nepriekaištingas aptarnavimas leidžia mėgautis pertraukėle tarp verslo susitikimų, miesto įžymybių lankymo maratono ar tampa maloniu įvadu į naktines Milano linksmybes. Kalbama, kad turistai mėgsta iš kavinės prisiminimui išsinešti ir juodos spalvos servetėlių, kad galėtų draugams pasigirti, kad lankėsi šioje vietoje.

Ryškus, minimalistinio stiliaus kavinės interjeras

Alfo Ivanausko nuotr.


Anot Alfo, turistams ten kone primygtinai rekomenduojama paragauti lankytojų ypač liaupsinamo pasiflorų martinio kokteilio ir ypatingojo jautienos tartaro su trumais. Vienintelė sąlyga – šių dviejų patiekalų nemaišyti. Kodėl? Nes toks intensyvus skonių miksas, susitikęs skrandyje, gali turėti nepageidaujamų reiškinių. Nespėsite suvalgyti ir jau bėgsite atsikratyti į tualetą. Čia tas pats, kaip išgėrus žalią kiaušinį suvalgyti šaltibarščių ir dar sukirsti porciją raugintų kopūstų troškinio.

Pasiflorų kokteilis - itin gardus ir mėgstamas kavinės klientų

Alfo Ivanausko nuotr.


„Emporio Armani Caffe“ už patiekalus sumokėsite ne tiek daug, kiek galėtumėte tikėtis. Štai vidutinė kokteilio kaina – 12 Eur. „Kiekvienas gėrimo gurkšnis yra vertas kiekvieno už jį išleisto euro, nesvarbu, ar mėgstate klasikinius kokteilius, ar trokštate improvizuoti ir išbandyti kažką naujo“, – apie potyrius pasakojo Alfas Ivanauskas.

"Emporio Armani Cafee" meniu kainos, nepaisant skambaus kavinės pavadinimo, neaplenkia didžiosios dalies populiarų Vilniaus restoranų

Alfo Ivanausko nuotr.


Atkreipkite dėmesį į meniu, garantuojantį puikų balansą tarp kokybės ir kainos. Pavyzdžiui, itališka daržovių sriuba minestronė kainuos 11 Eur, ravioliai su rikotos sūriu – 18 Eur, Alfo ragautas tartaras – 16 Eur.

Jautienos karpačas su trumais

Alfo Ivanausko nuotr.


„Galime daryti išvadą, kad patiekalai, nuo užkandžių iki desertų, kaina prilygsta nemažai daliai Vilniuje esančių restoranų, taigi, jei artimiausiu metu planuojate lankytis Milane, „Emporio Armani Caffe“ neturėtų išgąsdinti“, – pridūrė Alfas, siūlydamas įtraukti šią vietą į lankytinų vietų sąrašą.

Darbo laikas:

Restoranas

Pirm.–Šešt.: 12:30–15:00

Sekm.: 12:00–16:00

Baras

Pirm.–Penkt.: 08:00–09:00

Šešt.Sekm.: 09:00–21:00

„Emporio Armani Caffe“ (Via Croce Rossa, 2, Milanas)

Daugiau skanių vietų Milane rasite Čia.

Vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove.

#kokteiliai #interjeras #tartaras #kavine #Milanas