top of page

Eksperimentas – pietūs stiklainyje III

Jau trečia diena, kai ruošiame pietus stiklainyje. Pirmosios dienos salotos ČIA, o antrosios ČIA. Šįkart salotos sotesnės, nes juk darbo savaitė įpusėjo. Tikimės, kad produktyviai susidorojote su visomis užduotimis, o už rezultatus turi būti ir atlygis.

Kadangi mūsų trečią salotų variantą sudaro daugiau „sunkesnių“ ingredientų, pasiūlykite kelis kąsnius ir šalia esančiam kolegai! Ingredientai

Virta bulvė Indelis tuno savo sultyse Majonezas Virtas kiaušinis Konservuoti žirneliai Sultenės

Paruošimas. Šioms sočioms salotoms teks skirti daugiau laiko, nes turėsite išsivirti kiaušinį ir bulvių. Kita vertus, bulvių gali likti ir nuo vakarienės (jei suplanuosite tokią, kuriai reikės bulvių!), o kiaušinis išvirs per tą laiką, kol perskaitysite mėgstamos knygos skyrių.

Bijote majonezo? O mes šiuo klausimu pritariame žurnalo „Ikona“ redaktorei Agnei Jagelavičiūtei. Jos nuomonė apie majonezą yra tokia: „Nuo vaikystės jį mėgstu ir neketinu su viskuo gyvenime kovoti.“ Juk maistu reikia mėgautis, o ne graužtis dėl arbatinio šaukštelio majonezo, jei jums šis pagardas yra iš tiesų skanus.

Ingredientus dėliokite sluoksniais taip, kaip jums atrodo gražiau, tik jūs renkatės jų kiekį ir įvairovę. Mūsų variantą matote nuotraukoje ir vaizdo įraše. Ir nepamirškite – darbo savaitė įpusėjo, liko vos kelios dienos iki savaitgalio!


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page