top of page

TOP 5 mobiliosios programėlės, mylintiems maistą ir kelionesDažnam keliaujančiajam gastronomija atostogų metu yra vienas svarbesnių dalykų. Tokiu būdu susipažįstama su šalies kultūra, gomurys palepinamas naujais skoniais. Svetimoje šalyje tarp daugybės restoranų ir kavinių galima greitai pasimesti, todėl VMGonline.lt pataria, kokios mobiliosios programėles pravers kelionės metu.

  1. Zomato

Su „Zomato“ galima lengvai atrasti tinkamiausias vietas pagal savo poreikį, vartotojų reitingą, restorano vietą, patiekalų kainas. Ši programėlė populiariausia iš visų maisto programėlių pasaulyje. Per mėnesį ja pasinaudoja 90 milijonų vartotojų. „Zomato“ veikia 23 šalyse (Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Jungtinėje Karalystėje, Italijoje, Portugalijoje, Turkijoje ir t. t.).

Jei naudojatės „Android“ operacinės sistemos įrenginiu, parsisiųskite ČIA, jei „iOS“ ČIA.

  1. Yelp

„Yelp“ – tai viena pirmųjų ir visame pasaulyje žinoma restoranų ir kitų paslaugų paieškos programėlė. Joje galima gauti restoranų, kavinių pasiūlymus, priklausomai nuo to, kokioje vietoje esate. Tačiau jei prieš keliaudami norite susidaryti planą – ne bėda, miestą ar šalį galite pasirinkti patys. Be to, per šią programėlę galite atlikti rezervaciją, kas yra išties patogu. Programėlė veikia 34 pasaulio šalyse (Prancūzijoje, Ispanijoje, Kanadoje, JAV, Italijoje, Lenkijoje, Japonijoje ir t. t.).

Jei naudojatės „Android“ operacinės sistemos įrenginiu, parsisiųskite ČIA, jei „iOS“ ČIA.

  1. Happy Cow

Maisto programėlė „Happy Cow“ padės atrasti geriausias miesto vietas ir mėgautis vegetariškais ir veganiškais patiekalais. Ši programėlė veikia daugiau nei 180 pasaulio šalių. Gera žinia ta, jog Lietuva taip pat priklauso šiam sąrašui. Jau dabar galite atrasti ir galbūt pamėgti dar negirdėtus restoranus.

Jei naudojatės „Android“ operacinės sistemos įrenginiu, parsisiųskite ČIA jei „iOS“ ČIA.

  1. ChefsFeed

Jei kelionės metu turite daugiau laiko ir norite pasimėgauti aukštos klasės maitinimo paslaugomis, „ChefsFeed“ programėlė jums būtina. Ji pateikia virtuvės šefų rekomendacijas. Gaila, tačiau kol kas ši programa aktyvi tik JAV ir Kanadoje. Tačiau ją atsisiuntus, kaip sako patys kūrėjai, su savimi kišenėje nešiositės mažą maisto ekspertą.

Jei naudojatės „Android“ operacinės sistemos įrenginiu, parsisiųskite ČIA, jei „iOS“ ČIA.

  1. Withlocals

„Withlocals“ programėlė jums padės pažinti vietinę virtuvę ir užmegzti pažintis. Jos kūrėjų tikslas – sujungti vietinius ir atvykusius žmones per maistą ir unikalią patirtį. Vietiniai gyventojai „Withlocals“ programėlėje patalpina maisto turų pasiūlymus su aprašymais. Pagal kriterijus pasirinkus turą, toliau galite rinktis vietinį, kuris su jumis susitiks ir praves turą. Be to, prieš pasirenkant su juo galite pabendrauti ir pačioje programėlėje. Ši programėlė veikia 30 šalių, pačios populiariausios maisto turų vietos – Italija, Prancūzija, Olandija, Vokietija, Malaizija, Jungtiniai Arabų Emyratai.

Jei naudojatės „Android“ operacinės sistemos įrenginiu, parsisiųskite ČIA , jei „iOS“ ČIA.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page