Dienos pietūs: „Vapiano“, „Holigans“, „The Gallery“

Šį kartą šukavome Vilniaus Konstitucijos prospektą ir užsukome į Stoties rajoną. Skaniai nustebinusios vietos, puikiai tinkančios dienos pietums, – jūsų dėmesiui.

„Vapiano“, Konstitucijos pr. 7A, Vilnius

Pietų meniu galima rinktis iš įvairių pasiūlymų, susikomplektuojant individualiai. Stalo vanduo  su greipfrutais ir rozmarinais arba citrina ir agurkais – nemokamas. Dienos pietų pasiūlymas galioja pirmadieniais–penktadieniais nuo 11 iki 15 val. Pietų kaina – 5,90 Eur, galima rinktis kelis variantus: dienos sriuba ir salotos su vištos krūtinėle; makaronų patiekalas ir salotos arba desertas; pica ir salotos arba desertas. Pasiūlymas atnaujinamas kas du mėnesius.

1-min

Makaronų patiekalas su vištos krūtinėle, saulėje džiovintais pomidorais, imbieru ir gražgarstėmis (Donato Petkevičiaus nuotr.)


4-min

Pica su kumpiu ir šviežiais ananasais Tropicale ir salotos (Donato Petkevičiaus nuotr.)


3-min

Desertas panakota (Donato Petkevičiaus nuotr.)


sriuba-min

Pomidorų sriuba (Donato Petkevičiaus nuotr.)


„Holigans“, Šopeno g. 10, Vilnius

Dienos pietų kaina kasdien svyruoja nuo 4,49 iki 5,50 Eur. Galima rinktis iš dviejų sriubų su karštu patiekalu. Stalo vanduo ir šviežias vaisius (apelsinas ar obuolys) – nemokamai.

holigans1-min

Šviežiai rinktų dilgėlių sriuba Dilgėlė ir natūralaus raugo duonelės. Atskirai (ne dienos pasiūlymo metu) sriuba kainuoja 2 Eur (Valerijos Stonytės nuotr.)


holigans2

Vegetariška lazanija (Valerijos Stonytės nuotr.)


holigans4

Kotletainis (natūralaus augalinio baltymo ir daržovių maltinukas, šviežia bemielė bandelė, naminiai pomidorų ir majonezo padažai, sūris, šviežios daržovės, marinuoti agurkėliai) 4,60 Eur (Valerijos Stonytės nuotr.)


holigans5

Desertas: vegetariškas tiramisas 2,80 Eur (Valerijos Stonytės nuotr.)


„The Gallery“, Konstitucijos pr. 22, Vilnius

Dienos pietus galima susikomplektuoti: gėrimas, sriuba, salotos, karštas patiekalas ir desertas kainuoja 9 Eur. Stalo vanduo, pagardintas citrusiniais vaisiais, yra nemokamas.

2-min

Trinta keptų paprikų sriuba. Ne pietų komplekte kainuoja 2 Eur (Donato Petkevičiaus nuotr.)


5-min

Tagliatelle, daržovės, kietasis sūris, garstyčių ir medaus padažas. Ne pietų komplekte kainuoja 4 Eur (Donato Petkevičiaus nuotr.)


11