top of page

Dienos pietūs: „Qpolo“

Dažnai „Qpolo“ darbuotojai yra klausiami, ar violetinio restorano interjeras ir buvusio planetariumo patalpose įkurta švenčių salė buvo įkvėpti F. S. Fidžeraldo romano „Didysis Getsbis“. Baro vadovas Andrius Rozė pasakoja, kad taip nebuvo, bet pietauti tokioje aplinkoje žmonės tikrai mėgsta ir paprastą dieną.

DSC_8377

Firminė „Qpolo“ silkutė su bulvytėmis ir ajoli padažu. Patiekiama kiekvieną arba kas antrą dieną (nuotr. Valerijos Stonytės)


Restorano dienos pietų meniu kiekvieną dieną yra skirtingas ir įvairus. Anot A. Rozės, nuolatos stengiamasi nustebinti klientą ir paruošti ką nors išskirtinio. Restorano meniu vyrauja grilio patiekalai, bet turima ir azijietiškos virtuvės akcentų – „wok“ makaronų, kario patiekalų bei amerikietiškų mėsainių.

DSC_8393

Ant grilio keptas jautienos liežuvis su bulvių ir morkų piurė, kopūstų salotomis, krienų ir majonezo padažu (nuotr. Valerijos Stonytės)


Kasdien patiekiamos šviežios salotos. Desertai yra kepami vietoje. Stalo vanduo nemokamas.

Dienos pietūs „Qpolo“ yra valgomi nuo 11 val. iki 14 val. Penktadieniais ir šeštadieniais virtuvė dirba iki vidurnakčio.

Meniu: sriubos (5 pasirinkimai), salotos (5 pasirinkimai), užkandžiai (8 pasirinkimai), rytietiškos virtuvės patiekalai (2 pasirinkimai), karšti patiekalai (11 pasirinkimų), desertai (4 pasirinkimai).

DSC_8385

Ant grilio keptas kalakutienos kepsnys su spanguolių ir raudonojo vyno padažu, ryžiais, maišytais su žirneliais ir mėtomis, šviežių daržovių salotos (nuotr. Valerijos Stonytės)


Populiariausias patiekalas: sriuba „Tom Yum“ (tailandietiška jūros gėrybių ir daržovių sriuba su makaronais ir kokosų pienu).

Kainos: karštas patiekalas + sriuba (5 Eur), tik karštas patiekalas (3,80 Eur), desertas (2 Eur), silkutė (3,80 Eur), salotos (3,80 Eur).

DSC_8395

Dienos desertas. Varškės pyragas su braškių užpilu (nuotr. Valerijos Stonytės)


Vietos: 70 sėdimų vietų viduje ir apie 50 vietų lauko terasoje.

Baras ir grilio restoranas „Qpolo“, J. Basanavičiaus g. 4, Vilnius

Darbo laikas:

I–IV: 11.00–23.00

V: 11.00–03.00

VI: 12.00–03:00

VII: 12:00–23:00

#darbolaikas #kainos #dienospietūs #qpolo #andriusrozė #restoranas #laikas #maistas

Naujausi įrašai

bottom of page