Dar galite suspėti įsigyti prabangiųjų „Dolce & Gabbana“ makaronų

„Šeima, makaronai ir Italija!“ (it. La Famiglia, La Pasta, e L’Italia!) – tokiu šūkiu dizainerių Domenico Dolce ir Stefano Gabbana duetas kviečia susivilioti pirkti riboto kiekio makaronų liniją. Bendradarbiaudami su žinomu makaronų gamintoju „Pastificio di Martino“, „Dolce&Gabbana“ sukūrė ne receptūras ar naujus skonius, tačiau ėmėsi to, ką išmano geriausiai – dizaino.

Trijų formų makaronams (spaghetti, paccheri, penne mezzani rigate) žymieji kūrėjai sukūrė pakuočių ir prijuostės dizainą. Dovanų komplekto kaina, į kurį įeina 5 pakuotės visų trijų tipų makaronų ir prijuostė, yra 120 eurų. Komplektų kiekis – 5 tūkst.


Una publicación compartida de Anastasiya Taran (@anastasiyataran) el Oct 25, 2017 at 5:13 PDT

Ant makaronų pakuočių vaizduojama žavi brunetė, primenanti italų ikoną Sophią Loren. Raudoną suknelę ir skarelę dėvinti moteris rankose laiko spagečių su pomidorų padažu lėkštę. Pakuotę puošia ne tik Pietų Italijos simboliai, spalvingos plytelės, bet ir žymios vietos iš kitų šalies regionų – Venecijos kanalai, Pizos bokštas, Koliziejus ir Milano katedra. „Sydney Herald Morning Herald“ rašo, kad partnerius sieja dvejų metų kontraktas. Šiam šaltiniui įmonės direktorius Guiseppe di Martino sakė, kad tai – tik pradžia.


Una publicación compartida de stefanogabbana (@stefanogabbana) el Oct 27, 2017 at 10:46 PDT

Makaronų arba dovanų rinkinius galima įsigyti Neapolyje (šalia jo, Gragnano miestelyje, yra įsikūrę „Pastificio di Martino“), Bolonijoje esančiose „Pastificio di Martino“ krautuvėlėse. Užsienio pirkėjai stilingųjų makaronų gali ieškoti Londone esančiame „Harrods“ arba įsigyti internetu.


#dolceampgabbana #makaronai #PastificiodiMartino