Dar gali spėti į unikalius kursus: subalansuota padavėjams, bet naudinga kiekvienam

Vienintelė padavėjų akademija Baltijos šalyse „VMG padavėjų akademija“, išleidusi pirmąją aptarnavimo ekspertų laidą, skubiai formuoja naują studentų grupę – kursai prasideda jau birželio 5 dieną. Daugiau nei 10 metų padavėju dirbantis „VMG padavėjų akademijos“ iniciatorius Linas Ginaitis džiaugiasi idėjos populiarumu ir ragina aptarnavimo lygio kėlimo paslapčių mokytis ne tik būsimuosius padavėjus. „Tai – ne tik padavėjų, tai – ir gyvenimo mokykla.“

Daumanto Kryžiaus nuotr.

Daumanto Kryžiaus nuotr.


SAVE PARDUOTI REIKIA MOKĖTI

Balandžio mėnesį pagal sudarytą unikalią programą būrys studentų mokėsi padavėjo profesijos paslapčių. Savo žiniomis dalijosi psichologai, aktoriai, geriausi Lietuvos virtuvės šefai, choreografai, someljė, aptarnavimo ekspertai. Kursų dalyviai tikino, kad tokių įdomių paskaitų net nesitikėjo – buvo gaila, kad jos baigėsi.

„Mane ši patirtis labai nustebino. Nesitikėjau, kad išmoksiu taip gerai bendrauti su žmonėmis. Ne vien darbe, aptarnaudamas restorano svečius, bet ir gyvenime. Padavėju dirbu trejus metus ir atrodė, kad čia – laikinas užsiėmimas, kol rasiu ką kita. Dabar atėjo suvokimas, kad tai gali būti profesija ir labai gera, tačiau ne tokia paprasta, kaip daugelis galvoja“, – patirtimi dalijosi prestižinio restorano „Džiaugsmas“ padavėjas Paulius Matusevičius.

Daumanto Kryžiaus nuotr.

Daumanto Kryžiaus nuotr.


„Būti geru padavėju iš tiesų nėra lengva. Tu nesi tik techninis darbuotojas, kuris atneša ir nuneša lėkštes. Tu turi būti atsipalaidavęs, bendraujantis, drąsus, profesionalus, lankstus, turėti gerą humoro jausmą ir išsisukti iš nemalonių situacijų, beje, lengvai ir draugiškai“, – padavėjo savybes vardijo „VMG padavėjų akademijos“ iniciatorius Linas Ginaitis, pridurdamas, kad „VMG padavėjų akademijos“ specialistai padėjo studentams talentingai jas atskleisti. „Smagiausia, kad visų šių bendravimo įgūdžių prireiks ir realiame gyvenime. Juk laisvo, besišypsančio, savimi pasitikinčio profesionalo laukia bet kurios srities darbdaviai. Mokėti save parduoti yra talentas, bet to tikrai galima išmokti. Geriau tai daryti paskaitose, nei mokytis iš savo klaidų“, – tikina „VMG padavėjų akademijos“ mokymų vadovė Jurgita Kierė.

Daumanto Kryžiaus nuotr.

Daumanto Kryžiaus nuotr.


SUBALANSUOTA PADAVĖJAMS, BET NAUDINGA KIEKVIENAM

Kita „VMG padavėjų akademijos“ studentė – „Baltijos ir Amerikos klinikos“ administratorė Gabija Stankevičiūtė – yra puikus pavyzdys žmogaus, kuris į kursus ėjo su tikslu įgyti bendro pobūdžio žinių, praversiančių bet kuriame darbe ar versle: „Kursai patiko savo laisve, tuo, kad gavau begalę bendravimo žinių ir patarimų, neteko į galvą grūsti sausos teorinės informacijos. Labai daug sužinojau apie save. Sužavėjo plastikos ir kūno kalbos pamokos. Net tokie niuansai, kaip tinkama laikysena, pasirodė įdomūs ir negirdėti.“

Daumanto Kryžiaus nuotr.

Daumanto Kryžiaus nuotr.


PADAVĖJU GALI DIRBTI NE KIEKVIENAS

„Klaidinga manyti, kad padavėju gali dirbti bet kas. Visiems, kurie svarsto apie padavėjo profesiją, patarčiau nueiti į tokius kursus ir įsitikinti, ar tai tikrai jums patinkanti sfera, ar jūs tikrai šiai specialybei tinkate. Nes net jei atsakymas bus ne, sutaupysite daug brangaus laiko anksti suvokę, kad tai – ne jums“, – apie gyvenimo ir profesijos pasirinkimo svarbą kalbėjo „Drama Burger“ restoranų vadovės Rasa Eidukonytė ir Kamilė Kontautaitė. Joms antrina ir „VMG padavėjų akademijos“ idėjiniai vadai, pridurdami, kad vasaros pradžią verta leisti prasmingai tobulėjant bendraminčių būryje, įgyjant neįkainojamos patirties ir garantuojant sau darbą aptarnavimo sferoje. Juk padavėjų kursus baigusių sertifikuotų specialistų lauks vieni geriausių Lietuvos restoranų, kuriuose jie jausis patyrusiais profesionalais ir galės birželį įgytas žinias pritaikyti jau liepą, spėdami įsilieti į vasarą arbatpinigiais ir patirtimi ypač dosnią darbo aplinką. Kita aptarnavimo ekspertų kursų grupė, nespėjus į birželio 5-osios studentų kursą, bus formuojama jau tik vasaros pabaigoje.

Daumanto Kryžiaus nuotr.

Daumanto Kryžiaus nuotr.


KAS, KUR, KADA?

Norintiems daugiau sužinoti apie „VMG padavėjų akademijos“ pirmosios aptarnavimo ekspertų laidos potyrius ir tai, kaip jaučiasi mokymus baigę sertifikuoti ekspertai, žiūrėkite VIDEO.

Primename, kad didelio dalyvių susidomėjimo sulaukusi „VMG padavėjų akademija“ skubiai formuoja naują studentų grupę, kursai prasideda jau birželio 6 dieną. Registruotis gali ČIA.

Kviečiami visi ne jaunesni nei 18 metų.

Mokymų pradžia – birželio 5 d.

Mokymų kaina – 498 Eur.

Apie vienintelę padavėjų akademiją Baltijos šalyse „VMG padavėjų akademija“, kurios tikslas – kelti aptarnavimo lygį Lietuvoje, daugiau skaitykite ČIA.

Kaip jaučiasi mokymus baigę sertifikuoti ekspertai, žiūrėkite VIDEO.


#padavejas #akademija #kursai #linasginaitis #aptarnavimas #padavejuakademija