Austrės. Kodėl jas rekomenduoja trokštantiems dailios figūros ir skaisčios odos?

Išgirdę žodį „austrės“ pirmiausiai galvojate apie gardų jūros skonį ir karališką vakarienę su šampano taure? Neklystate. Tačiau nepamirškite, kad didžiausia šių per amžius gurmanų dievinamų geldelių nauda slypi medžiagose, kurios ypač teigiamai veikia organizmą, puoselėja figūrą ir grožį, net kaitina aistras!

Pats tas lieknėjimui Austrių sudėtis puikiai subalansuota, o tai nedidina cukraus kiekio kraujyje ir žmogaus netukina. Jose nėra riebalų, bet gausu baltymų, kurie lengvai virškinami. Taigi, tai – tobulas jėgų suteikiantis, organizmo neapkraunantis dietinis patiekalas, žinoma, jei nepersistengsite su šampanu, kuris paprastai keliauja koja kojon su austrėmis.

Geros nuotaikos šaltinis Austrėse nepaprastai gausu omega 3 riebalų rūgščių. Apie tai, kokius stebuklus jos daro organizmui, nerašysime, nes sąrašas būtų labai ilgas, tačiau išskirtinas rūgščių privalumas – kova su bloga nuotaika. Japonijos ir Grenlandijos gyventojai rečiau serga depresija ar kitomis psichinėmis ligomis, dėl ko mokslininkai, atlikę begalę tyrimų šia tema, daro prielaidas, kad tai gali lemti gausus jūros gėrybių vartojimas, o jose itin gausu omega 3 riebalų rūgščių.

Vitaminų – kaip vaistinėje Šį gurmanišką patiekalą galima valgyti termiškai neapdorotą: taip išsaugomi visi vitaminai ir svarbios maistinės medžiagos. O saugoti tikrai yra ką. Austrėse daug vitaminų B ir D, seleno, geležies, magnio ir cinko, kuris suteikia energijos, stiprina imunitetą, padeda kovoti su akne. Valgydami austres ypač stiprinate kaulus.

Gundymo pagalbininkės Sakoma, kad trumpa suknelė gundant patinkantį vyrą nepadaro nė pusės tiek, kiek austrių lėkštė. Ir tame yra tiesios. Medžiagos, esančios austrėse, skatina testosterono gamybą ir padidina moterų bei vyrų libido. Maža to, cinkas skatina hormono dopamino gamybą, o jis padeda atsipalaiduoti. Štai kodėl austrės yra vienas populiariausių pasaulyje afrodiziakų, kuriuo tiki net tie, kurie netiki niekuo.

Daugiau apie austres sužinosite – www.austriufestivalis.lt.

#austrės #gurmaniškas #lieknėjimas #sveikata