Atspėkite: kurios maisto vietos Amerikoje yra labiausiai fotografuojamos?

Uždavę tokį klausimą, galėjote pagalvoti apie nesveiko maisto restoranus ar populiarias vietines spurgų kepyklas. Bet internetinė tiesa skiriasi nuo realybės. „Instagram“ platforma sudarė populiariausių Amerikoje fotografuojamų vietų sąrašą, kuris atskleidžia, kas šiuo metu čia yra madingiausia. Juk ten, kur padaroma daugiausiai „Instagram“ puošiančių nuotraukų, norėtume kištelėti nosį kiekvienas.

„Perch“, Los Andželas

Los Andželo mieste įsikūręs prancūzų restoranas gali būti vadinamas „aukštuoju restoranu“. Aukštai virš miesto įsikūręs bohemiškas bistro siūlo ne tik lauko židinius, įvairias ugnies vietas ar nuostabią terasą, bet ir įsimintinus įspūdžius, pasineriant į didingą panoraminį vaizdą.


A post shared by Perch (@perchlosangeles) on Apr 12, 2015 at 3:15pm PDT

„Sugar Factory“, Niujorkas Amerikietiška kavinė, įsikūrusi prabangiame Aukštutiniame Istsaide vilioja ne tik daugelį Niujorko gyventojų, bet ir garsenybes iš viso pasaulio. „Padarykime pasaulį saldesne vieta“, – savo šūkiu čia atvykti kviečia kavinės darbuotojai. Panašu, kad tai daryti jiems sekasi puikiai. Originalioje baro ir saldumynų parduotuvės koncepcijoje lankytojai gali paragauti visų populiarių gardumynų: nuo birių saldainių iki paties saldžiausio alkoholinio kokteilio.


A post shared by Sugar Factory New York (@sugarfactoryny) on May 13, 2017 at 10:00am PDT


„Lavo“ restoranas ir naktinis klubas, Niujorkas

Niujorke įsikūręs italų restoranas ir naktinis klubas „Lavo“ tikrai žino, kaip surengti gerą ir nepamirštamą vakarėlį, o čia pabuvojusių lankytojų išmanieji telefonai lieka pilni įspūdingų prisiminimų.


A post shared by LAVO Restaurant & Nightclub NY (@lavony) on Mar 4, 2017 at 2:30pm PST

„Bottega Louie“, Los Andželas Daugelio maistą mylinčių keliautojų svajonė nuvykti į Paryžių. Kodėl? Vardinti net nereikia: traškantys rytiniai kruasanai, prabangūs „macarons“ desertai ir viską vainikuojanti elegantiškai lengva vakarienė. Tačiau amerikiečiams į Paryžių tikrai vykti nebūtina. Tam jie turi Los Andžele įsikūrusį „Bottega Louie“ prancūzų restoraną, kuris, žinoma, yra ir viena didžiausių „Instagram“ žvaigždžių.


A post shared by Bottega Louie (@bottegalouie) on Aug 5, 2017 at 11:17am PDT


„Tao Downtown“, Niujorkas

Tai dar viena populiari fotografavimo vieta, įsikūrusi Niujorko mieste. „Rockwell“ grupės sukurtas azijietiškas restoranas ir naktinis klubas turi tam tikrą savitą stilių. Restorano interjeras imituoja viziją, kad jis čia buvo ištisus šimtmečius, tačiau netikėtai atrastas yra tik dabar. Taip lankytojams yra sukuriamas atvykimo ir atradimo jausmas. Interjeras – tikrai vertas puikuotis „Instagram“ tinkle.


A post shared by TAO Downtown (@taodowntown) on Jun 2, 2017 at 11:25am PDT

„Nobu Malibu“, Los Andželas „Dangus Malibu daug mėlynesnis“, – dainuoja Miley Cyrus. Dar mėlynesnį dangų amerikiečiai jaučia, apsilankę Malibu paplūdimyje įsikūrusiame japonų restorane „Nobu Malibu“. 1999 metais atidarytas ir į pajūrį perkeltas restoranas yra ypač mėgstamas „Instagram“ nuotraukų objektas. Ir iš tiesų, galima suprasti, kodėl: nuostabiai įkurta lauko terasa, kurioje iš visų sėdimų vietų matomi vandenyno vaizdai, nuo lubų iki grindų tviskantys langai bei nuostabus maistas. Ko dar reikėtų iki pilnos laimės?


A post shared by Nobu Malibu (@nobumalibu) on Sep 15, 2014 at 10:35am PDT


„San Pedro Fish“ parduotuvė ir restoranas, Los Andželas

Galbūt kiek nustebsite, tačiau amerikiečiai taip pat labai dažnai fotografuoja ir jūrų gėrybių turgų, įsikūrusį Los Andželo mieste. Žinoma, čia pardavėjai jums ne tik parduos šviežią žuvį ar jūrų gėrybes, bet ir už atitinkamą kainą paruoš norimą patiekalą.


A post shared by San Pedro Fish Market (@sanpedrofish) on Jul 25, 2017 at 1:21pm PDT

„Katz’s Delicatessen“, Niujorkas Amerikiečiai yra pametę galvas dėl įvairiausių mėsainių ar sumuštinių, todėl nieko keisto, kad ir šis restoranas traukia lankytojus dėl ypač storų savo sumuštinių. 1888 metais įkurto restorano savininkų vaikai kariavo Antrajame pasauliniame kare, tuomet jų restorano šūkis tapo „Išsiųsk saliamį savo vaikui į kariuomenę“.


A post shared by @ivanlalic on Aug 7, 2017 at 1:49pm PDT


„La Marina“, Niujorkas

Žymusis jūrų gėrybių restoranas Niujorke yra ne tik nuostabi vieta pavalgyti, bet ir įamžinti čia savo vakaro akimirkas. Bent jau taip sako „Instagram“ statistika, pagal kurią šis jūrų gėrybių restoranas patenka į populiariausiųjų sąrašą.


A post shared by La Marina (@lamarinanyc) on Jul 29, 2017 at 9:49am PDT

„Black Tap Meatpacking“, Niujorkas Jau ilgą laiką „Instagram“ geidžiamiausiais modeliais išlieka gigantiški saldumynai ir sultingi mėsainiai. Nenuostabu, kodėl ši Niujorko vieta yra taip dažnai fotografuojama – juk sklinda gandai, kad čia galima įamžinti abi žvaigždes – didžiulius pieno kokteilius ir mėsainius.


A post shared by Black Tap Craft Burgers & Beer (@blacktapnyc) on Jun 23, 2017 at 2:07pm PDT


#LosAndželas #Amerika #Niujorkas #kurvalgyti #instagram

</