Atsinaujinęs populiariausias kulinarinis portalas VMGonline.lt įkvėps gaminti net to nemėgstančiusIššūkių ieškanti VMG komanda į naujuosius metus žengė nešina nauju „patiekalu“, kuris skaniai, sočiai, estetiškai ir pagal visas naujausias madas bei tendencijas „pamaitins“ minias. Skanu ir sotu bus ne tik pilvui, akims, bet ir... ausims!

Patogiau ir greičiau, bet ne greitas maistas

Vaizdžiai kalbant, gurmanišku turiniu skaitytojus lepinantis portalas VMGonline.lt patiekalus perkėlė į dar geresnius modernaus dizaino indus: kardinaliai pakeitė įvaizdį, kuris atliepia karščiausią pastarųjų metų tendenciją – daugiau yra mažiau. Atsinaujinusiame portale – mažiau grafinio „triukšmo“: smulkesnės rubrikos susiliejo į stambesnes kategorijas, todėl skaitytojui lengviau bus rasti tai, ko ieško, o komandai – siųsti dar aiškesnę žinutę.

„Naujoji portalo versija – kur kas patogesnė naršantiems išmaniuosiuose: taip kuriamas glaudesnis ryšys su skaitytojais. Laukia geresnė paieškos funkcija pagal žodžio šaknį, didesnis įtraukiamumas. Pasirinktas baltas portalo fonas suteikia lengvumo, švaros, erdvės įspūdį, todėl geriau atsiskleidžia nuotraukų grožį – maisto ir estetikos portalui tai yra vienas iš prioritetų“, – apie atsinaujinusį portalą pasakoja VMGonline.lt redaktorė.Skaniai, įdomiai ir tvariai

Tačiau yra dalykų, kurie niekada nesikeičia. VMG komanda jau daugelį metų garsėja tvaraus vartojimo idėjomis ir projektais. Atsinaujinęs portalas kviečia ir toliau būti drąsiems virtuvėje, tačiau tuo pačiu metu – sąmoningiems, o sąmoningi esame tada, kai žinome, ką darome. Kad nesugadintume daikto ir jo nereikėtų išmesti, prieš naudodami skaitome instrukciją.

„Taip pat elkimės ir su maistu: planuokime valgiaraštį, atidžiai skaitykime receptus, būkime atviri profesionalų patarimams, kad iš mažiau pagamintume daugiau ir nieko nereikėtų išmesti“, – sako VMG idėjinis lyderis Alfas Ivanauskas.

VMGonline.lt didžiuojasi gausia ir kasdien pasipildančia receptų kolekcija, kuri yra išbandyta ir išragauta komandos, o tai reiškia, kad gaminant tikrai pavyks! Šalia recepto visada rasite ir patarimą, instrukciją, kuri padės gaminti ir skaniai, ir tausiai.

Išskirtinė naujovė – galimybė klausytis straipsnių

Viena karščiausių naujienų – įgarsinti tekstai, kurių patogu klausyti vairuojant ar sukiojantis virtuvėje. VMGonline.lt – pirmasis Lietuvoje kulinarinis portalas, kuris pristato audiostraipsnius. Tikėtina, kad šią nišą atras ir regos negalią turintieji – nuo šiol jiems atvertos durys į kokybišką informaciją apie maisto pasaulį.

Audiostraipsnius įkalbės du profesionalūs garsintojai, abu turintys labai savitus ir pagavius balsus. Skaitytojas / klausytojas turės laisvę pasirinkti – teksto klausyti vyrišku ar moterišku balsu, tad jau dabar rezgasi intriga, kuris balsas bus labiau klausomas. Audiostraipsnius rasite paspaudę nuorodą KLAUSYK.

Kita karšta žinutė – netrukus portale startuos ir nauja kulinarinė laida, kurioje praktiškais patarimais dalysis virtuvės šefai.

Apie ką naujas logotipas?

„Per kelerius metus įmonė išaugo į maisto reklamos agentūrą, kuri užsiima žurnalų bei knygų leidyba, restoranų konsultavimu, naujų koncepcijų kūrimu ir unikalaus desertų šou organizavimu. Siekiame, kad logotipas ir toliau išliktų atpažįstamas, tačiau simbolizuotų daugiau prasmių“, – sako VMG įkūrėjas ir idėjinis lyderis Alfas Ivanauskas.

X simbolikoje turi ne vieną reikšmę, tačiau populiariausia iksu žymėti konkrečią vietą, teisingą atsakymą, sankryžą, daugybos ženklą. VMG komanda ir toliau lieka ištikimi savo vertybėms, atsidūrusiems kryžkelėje siūlo kūrybiškiausius sprendimus, neapsiribodami vienu keliu. X – tai vieta, kur susitinka ir kuriasi idėjos.