Atidaromas restoranas, kuriame mėsainius keps tik robotai

San Franciskas (JAV) pretenduoja tapti pirmuoju pasaulio miestu, kuriame mėsainius ištisame greitojo maisto restoranų tinkle gamins robotai. Restoraną planuojama įrengti 680-ajame Folsomo gatvės name, praneša Techinsider.io.

Robotus kurianti startuolių įmonė „Momentum Machines“ debiutavo dar 2012 m., kai pristatė įrenginį, kuris per valandą galėjo paruošti net 400 mėsainių. Po ilgų metų tylos įmonė sugrįžo su prašymu, kuris greitai iškilo į viešumą: jie pageidauja pakeisti SoMa rajone esančių patalpų paskirtį.

„Momentum Machines“ sukurtas įrenginys yra gana savarankiškas. Tai reiškia, kad mašina pati geba iškepti mėsą, smulkina kitus naudojamus priedus, galiausiai mėsainį surenka ir jį be žmogaus pagalbos supakuoja.

Įmonė skelbia, kad naujas technologijų proveržis leis žmonėms mėgautis gardžiais mėsainiais už visiems prieinamą kainą. Tačiau perduoti viso restorano valdymo robotams neketinama. Įmonė šiuo metu ieško darbuotojų, kurie priimtų užsakymus bei mokėjimus, būtų atsakingi už restorano švarą.

Pastaruoju metu robotai patarnautojai ir robotai virėjai ypač išpopuliarėjo. Anksčiau šiais metais keli restoranai Kinijoje atleido savo robotus patarnautojus, aiškindami šį sprendimą robotų kompetencijos stoka. Robotai gesdavo, išpildavo sriubą ir taip buvo nuspręsta į darbo pozicijas sugrąžinti žmones.

Internete pasirodė pirmoji roboto iškepto mėsainio nuotrauka. „Business Insider“ nuotr.


#mėsainiai #robotai #SanFransiskas #technologijos

Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline1.jpg
Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline.jpg