Apie garsųjį Anthony Bourdainą kuriamas filmas, netrukus pasirodys prieš mirtį filmuoti jo dokumenti


Po visame pasaulyje žinomo amerikiečių kelionių ir kulinarinių laidų vedėjo, knygų autoriaus ir šefo Anthony Bourdaino netikėtos mirties, visas pasaulis laukia paskutinio, dvyliktojo, jo kurto dokumentinio serialo „Parts Unknown“ sezono. Tačiau daugybę metų su A. Bourdainu dirbusi CNN žiūrovams nusprendė pateikti ne tik paskutinį laidos sezoną, bet ir sukurti dokumentinį filmą, skirtą šios asmenybės atminimui.

Tokios užduoties ėmėsi šiam JAV televizijos transliuotojui priklausanti kompanija „CNN Films“. Prie filmo kūrimo prisidės ir ilgamečiai A. Bourdaino dokumentinio serialo partneriai – prodiuserinė kompanija „Zero Point Zero“. Tikimasi, kad jau 2019-ųjų pabaigoje filmas debiutuos kino festivaliuose, vėliau pasieks didžiuosius kino ekranus, o galiausiai bus rodomas per CNN.

„Tonis savo laidose atsiskleidė ir leido jį pažinti, tačiau noras sužinoti apie jį dar daugiau išliko. Taip pat norisi pagerbti jo darbą ir jo paties atminimą“, – sprendimą apie A. Bourdainą kurti filmą paaiškino CNN Talentų ir turinio viceprezidentė Amy Entelis. Detalių apie šį filmą kol kas nepateikiama, mat dabartinė kūrimo stadija tėra pradinis taškas. „Tiesiog norime, kad filmas būtų tobulas. Norime sukurti jį specialiai Toniui“, – sako A. Entelis.

Nors dokumentinio filmo teks palūkėti, šio kulinarinio pasaulio atstovo gerbėjai jau netrukus galės išvysti A. Bourdaino prieš mirtį filmuoto dokumentinio serialo „Parts Unknown“ paskutinio sezono serijas. Premjera numatyta rugsėjo 23-iąją. Žiūrovų laukia akimirkos iš A. Bourdaino kelionių į Keniją, Teksasą, Ispaniją, Indoneziją bei Manhatano Žemutinįjį Yst Saidą. Epizodas, skirtas Kenijai, buvo užbaigtas dar prieš A. Bourdaino mirtį, todėl tik šioje serijoje pagrindinis pasakotojas, kaip įprastai, bus jis vienas.

Būtent ši serija, kurioje A. Bourdainas lankosi Kenijoje, bus parodyta pirmoji. Prieš kelias dienas jau pasirodė ir ją pristatantis anonsas. Humoristas ir televizijos žvaigždė W. Kamau Bellas, kuris vyko į Nairobį drauge su Bourdainu, apibūdino jo dokumentinį serialą kaip vieną geriausių ir labiausiai įtikinančių laidų televizijos istorijoje. „Kiekvienam, kas svajojo keliauti kartu su Toniu: tai iš tiesų taip nuostabu, kaip jūs ir įsivaizdavote“, – apie turėtą galimybę leistis į kelionę su žymiuoju A. Bourdainu kalba jis.

Parengta remiantis vanityfair.com, eater.com, thekitchn.com .

Naujojo sezono anonsas:


#AnthonyBourdainas #AnthonyBourdaindokumentinisfilmas #PartsUnknown #filmasapieAnthonyBourdain #AnthonyBourdain

Susiję įrašai

Rodyti viską