Anthony Bourdaino atminimui skirta knyga bus išleista šį pavasarįŽinomo amerikiečių kelionių ir kulinarinių laidų vedėjo, ne vienos knygos autoriaus ir šefo Anthony Bourdaino atminimui skirta knyga pasirodys jau gegužę, praėjus beveik metams po netikėtos jo mirties. Į „Anthony Bourdain Remembered“ knygą bus sudėtos nuotraukos, garsiausios frazės ir kitų žmonių atsiminimai.

Už tokį A. Bourdaino atminimo įamžinimą atsakinga „Harper Collins“ leidyklos kompanija „Ecco“, tačiau medžiagą knygai rinko CNN. Pirmiausia knyga turėjo būti prisiminimas A. Bourdaino dukrai, tačiau vėliau gavus sutikimą, nuspręsta ją išleisti visiems. Su CNN garsi asmenybė dirbo ne vienerius metus ir kūrė dokumentinį serialą „Parts Unknown“.

Kaip skelbiama leidyklos puslapyje, knyga „sujungs gerbėjų bei draugų atsiminimus ir anekdotus apie unikalius Bourdaino pasiekimus ir ilgalaikę įtaką jų gyvenimui. Nuo šefų, žurnalistų, filmų kūrėjų iki muzikantų ir rašytojų, kuriuos ši asmenybė įkvėpė“. Prie knygos prisideda tokie žinomi žmonės, kaip buvęs JAV prezidentas Barackas Obama, šefas Ericas Ripertas, teisininkė Jill Filipovic, kino kūrėjas Kenas Burnsas, muzikantas Questlove, šefas José Andrésas.

„Anthony Bourdaino mirtis buvo didelė netektis mums visiems, nė diena nepraeina be ilgesio. Knyga „Anthony Bourdain Remembered“ primena man tą džiaugsmą, kurį jis atnešdavo kiekvienam, jį pažinojusiam arba sekusiam jo keliones po visą pasaulį. Tai – tobulas priminimas tiems, kurie per jo laidas pažino kitus, gyvenančius mūsų planetoje. Ir tuo pačiu tai galimybė išreikšti pagarbą visame pasaulyje mylimiausiam keliautojui“, — People.com komentavo „Ecco“ prezidentas ir leidėjas Danielis Halpernas.

Parengta pagal Finedininglovers.com, People.com.


#AnthonyBourdain #AnthonyBourdainRemembered #AnthonyBourdainas #knygaapieAnthonyBourdain