Alfas neužmigo: baigėsi ilgiausias kulinarinis šou Lietuvoje!

Ilgiausio kulinarinio šou Lietuvoje rekordas, inicijuotas VMG idėjinio vado Alfo Ivanausko, pasiekė finišo tiesiąją. Prasidėjęs ketvirtadienį 18 val., praėjus lygiai parai, jis baigėsi šiandien 18 val. Ilgiausia tiesioginė televizijos laida Lietuvoje truko 18 val. 12 min. Ar „Kulinariniai triukai“ ją pranoks ir perims rekordininko titulą, turi patvirtinti agentūra „Factum“.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Mūsų patvirtinti laidos rezultatai yra tokie: visų svarbiausia, Alfas neužmigo, pagamino 50 patiekalų, sutiko ir pačiomis įvairiausiomis temomis iškamantinėjo per 20 svečių, rekordą pasiekė keliaudamas žeme, oru ir vandeniu.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Įvykio liudininkais tapo ne tik tūkstančiai feisbuko ir „YouTube“ transliacijų žiūrovai, bet ir žymūs Lietuvos žmonės: Artūras Zuokas, su kuriuo buvo plaukta Nerimi, Audrius Giržadas, „Baltijos ir Amerikos klinikos“ gydytojai, Austėja Landsbergienė (ar žinojote, kad ji labiausiai mėgsta bulvytes su vaniliniais ledais?), po kurios kojomis krito Alfas, įsijautęs į kaprizingo vaiko vaidmenį, naktį visą komandą pralinksminęs Orijus Gasanovas, pižamomis pasipuošusios Gabrielė Martirosianaitė, Laura Vagonė, Agnė Pačekajė.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Laidos užkulisiuose visos transliacijos metu sukosi apie 50 taip pat nemiegoti nusprendusių žmonių. Pirmą kartą buvo numesta uždanga ir parodyta, kaip gimsta geriausiu pasaulyje pripažinto albumo-žurnalo kadrai.

Apie aktualiausias vynų tendencijas kalbėta su Gintautu Jašinsku, o gaivinančius kokteilius plakė miksologas Rapolas. Kol kiti miegojo, VMG virtuvėje gamino „Alive“ šefas Paulius ir veganų atstovė Gabija.

Iš kiekvieną valandą suteikiamų 5 poilsio minučių visos taip ir liko nepanaudotos. Žinoma, to buvo galima ir nepastebėti, nes po vidurnakčio Alfui buvo atlikta hialurono procedūra, paslepianti nuovargį.
Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Laidos vyturiu, turėjusiu tiesioginėje transliacijoje pusryčiauti dar 4 val., tapo Ignas Krupavičius, savo kolegę Eglę aplenkęs net 3 valandomis, kai „Kulinariniai triukai“ buvo matomi ir LRT laidos „Labas rytas“ ekrane. Atvykus žurnalistams, pusryčiams pasakiškus blynelius su rikota kepė žurnalo „AŠ Ikona“ vyr. redaktorė Agnė Jagelavičiūtė. Prie keptuvės Alfas privertė Agnę paatvirauti, kaip ji atlaiko įkyrių komentatorių laviną.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Net ir nemiegodamas Alfas paisė sveikos dienos taisyklių. Auštant jogos treniruotę studijos terasoje vedė Lina Paulauskaitė iš Jolantos Verseckaitės sporto studijos.

Į Kauną riedėta „Renault Talisman“ automobiliu, kurio vairas į rankas teko VMG komandos nariui Mantui. Kad kelionė neprailgtų, ant galinės automobilio sėdynės prisėdo ir Dovilė Filmanavičiūtė-Mis Sheep, prisipažinusi, kad praėjusiame gyvenime galėjo būti ruonis.