top of page

Alfas Ivanauskas: „Verslą pradėjau jau mokykloje“

„Virtuvės mitų griovėjų“ idėjinis lyderis Alfas Ivanauskas sako esantis dėkingas savo mokytojams, kurie nevaržė kūrybiškumo ir leido jam pasireikšti dar mokykloje. Būtent mokykloje sugalvotas ir išbandytas idėjas vėliau jis perkėlė ir išplėtojo versle.


Alfas_Pabrade_kulinarine klase

„Man niekada nebuvo taip, kad baigęs mokyklą daugiau niekada nenorėjau ten sugrįžti. Esu dėkingas visiems savo mokytojams, o ypač – direktorei Laimai ir pavaduotojai ugdymui, matematikos mokytojai Editai, kuri mokykloje buvo atsakinga už visus renginius. Tai pas ją aš bėgdavau, kai šaudavo kokia beprotiška mintis. Pavyzdžiui, užrakinti bendraklasius vienoje klasėje ir surengti realybės šou“, – juokiasi A. Ivanauskas, mokykloje gavęs ne tik renginių organizavimo, bet ir leidybos pradmenis.


Alfas_rugsejo1_isvakares

Pasak jo, mokykla jam visada buvo svarbi, nors kartais pamokas ir praleisdavo dėl savo kūrybinių bandymų namuose. Tačiau net ir užaugęs jis nevengia aplankyti savo mokytojų, o prieš kelerius metus būtent A. Ivanausko iniciatyva jo mokykloje Pabradėje buvo įrengta pirmoji Lietuvoje moderni kulinarijos klasė.


Pabrade_kulinarine klase

„Siekiau vaikams padovanoti tai, ko man pačiam vaikystėje norėjosi – turėti geriausias sąlygas kūrybiškumui lavinti. Ne kartą esu sakęs, kad labiausiai žavinti vaikų savybė – nebijoti. Suaugęs žmogus, veikiamas visuomenės taisyklių, jau išmoksta racionaliai mąstyti. Pavyzdžiui, duok vaikui septynis ingredientus ir jis iš jų pradės kurti, tuo metu suaugęs prieš tai dar užduos dešimt papildomų klausimų“, – sako antrus metus visai šeimai skirtą laidą „Kulinariniai triukai“ vedantis A. Ivanauskas.Laidos „Kulinariniai triukai“ naujas sezonas prasideda jau rugsėjo 10 d., sekmadienį, 9 val., per TV3.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page