Alfas Ivanauskas ir Ekaterina Zvonkuvienė pristatė ypatingus desertus, primenančius interjero detale

Žvarbų trečiadienio vakarą žinomi šalies žmonės rinkosi į visiškai naują ir intriguojančią patirtį. Garsūs šalies šefai – „Sugamour“ konditerė Ekaterina Zvonkuvienė ir „Virtuvės mitų griovėjų“ idėjinis lyderis Alfas Ivanauskas – svečiams pasiūlė tikrą šventinę pasaką: desertus, įkvėptus ypatingų interjero detalių.

Valerijos Stonytės nuotr.


Išbandyti savo receptorius ragaujant iš net 100 skirtingų receptūrų, gamybos būdų bei technologijų sukurtų desertų, gamintų visas dvi savaites, pakvietė per 60 skirtingų salonų įvairiems skoniams turintys interjero gurmanai „Domus galerija“.

Valerijos Stonytės nuotr.


„Desertas yra toks individualus dalykas – kaip ir interjero elementas, nesvarbu, kas jis – sofa ar šviestuvas. Jis, pirmiausiai, mūsų dėmesį patraukia forma, audiniu ir, aišku, spalva“, – mintimis dalijasi kulinarijos guru A. Ivanauskas.

Virtuvės mitų griovėjas Alfas su Ekaterina atvykusiems svečiams pasiūlė pasimėgauti daugiau nei 60 skirtingų skonių desertais, kurie sukurti žvelgiant į pasaulinio lygio dizaino daiktus. Taip, interjeras išties gali įkvėpti. Tuo neabejoja ir pati konditerė: „Mes visada žiūrime akimis. Norime, kad būtų malonu ir džiugintų akį. Tuo ir panašūs desertai bei interjero detalės.“


Į renginį, organizuotą „Domus galerijoje“, atvyko garsių žmonių: desertinės „Liu Patty“ įkūrėja Liucina Rimgailė, tinklaraštininkės Simona Burbaitė, Kristina Pišniukaitė („Ant medinės lentelės“) ir Julija Steponaitytė, vedybų planuotoja Laura Vagonė ir kiti.

„Desertą suvalgai, ir lieka tik malonūs prisiminimai, o geras daiktas gali likti… amžinai“, – vienas kitą papildo Alfas ir Ekaterina.

VMGonline.lt siūlo paganyti akis (arba pavarvinti seilę):

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


#desertai #domusgalerija #sugamour #interjeras #AlfasIvanauskas #ekaterinabuldakova #ekaterinazvonkuvienė