top of page

Alfas Ivanauskas atskleis, kaip pasigaminti slaptąjį „McDonald’s“ padažą

Daugiau nei pusę visų dienų per metus kelionėse aplink pasaulį praleidžiantis kulinaras Alfas Ivanauskas nusprendė savo įspūdžius perkelti ir į televizijos ekranus. Nuo šiol kiekvieną sekmadienį jus kviesime į vis naują šalį, o pirmoje naujo sezono laidoje „Kulinariniai triukai“ keliausime į pasaulio centrą – Ameriką.


„Laidos formatas patobulėjo: nuo šiol ne tik gaminsime, bet ir keliausime. Kartais – net ne į šalį, o į konkretų miestą. Su žiūrovais dalysiuosi savo patirtimi, nes visose šiose vietose pats esu buvęs. Taigi, metas leistis į dar vieną kelionę“, – energingai sezoną pradeda laidos vedėjas A. Ivanauskas.

Taigi, jau šį sekmadienį A. Ivanauskas kviečia visus keliauti į Ameriką ir kartu patyrinėti jos kulinarinį pasaulį, kuriame dominuoja greitasis ir sotus maistas. Tradiciškai jo eksperimentus vertins nepaperkamoji ir charizmatiškoji vaikų komisija, kuri šįkart buvo tiesiog sužavėta patiekalais ir turėjo gerai pasukti galvas, ką paskelbti nugalėtoju. O ar pavyks atspėti jų pasirinkimą vaikų studijos vadovui Linui, sužinosite laidos metu.

Didžioji laidos intriga – kulinaras A. Ivanauskas atskleis, kaip namuose pasigaminti skanųjį „Big Mac“ mėsainio padažą! Pasirodo, tam reikia vos kelių ingredientų ir jų sąrašas jūsų laukia laidos metu.

Kol laidos vedėjas gamins šį padažą, jo jau lauks ypatingas laidos svečias – verslininkė, renginių organizatorė Agnė Grigaliūnienė, savo savaitgalių neįsivaizduojanti be gražių ir ilgų pusryčių.


Alfas ir Agnė

Beskanaudami greitojo maisto išklausysime ir gydytojos, kuri ne bars už tokį maisto pasirinkimą, o patars, ką valgyti, kad būtume geresnės nuotaikos. O laidos pabaigoje jau tradiciškai A. Ivanauskas leisis į dar vieną kulinarinę avantiūrą ir per vieną minutę skubės pagaminti makaronų apkepą su tunu.

Kraunamės lagaminus ir susitinkame jau šį sekmadienį, 9.00 val., per TV3.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page