top of page

Alfas Ivanauskas šeštadieniais kviečia pusryčiauti kartu

Virtuvės mitų griovėjas Alfas Ivanauskas, leidėjas, kulinarinių knygų autorius, televizijos laidų vedėjas, lektorius, į savo dienotvarkę įtraukia dar vieną sritį – radiją. Nuo liepos 15 d. populiariausios radijo stoties „M-1“ eteryje startuoja jo laida „Alfo pusryčiai“.

„Visada simpatizavau šiai radijo stočiai ir jos komandai. Be to, galiu atskleisti, kad vaikystėje „M-1“ prisidėjo prie mano kulinarinių įgūdžių! Kai neidavau į mokyklą, o dienas leisdavau eksperimentuodamas virtuvėje, klausydavau būtent jų radijo laidų“, – šypsosi A. Ivanauskas.

Naujoji laida „Alfo pusryčiai“ bus transliuojama šeštadieniais, tad, kaip juokiasi jos vedėjas, mokyklos lankomumas nenukentės.

„Pastaruosius mėnesius kiekvieną rytą asmeninėje „Facebook“ paskyroje dalijuosi savo pusryčių nuotraukomis, nesvarbu, kurioje šalyje tuo metu būčiau. Noriu parodyti, kad patraukliai pateiktas maistas, net jei tai būtų paprasčiausia košė ar kiaušinis, gali įkvėpti visai likusiai dienai. Teigiamos žmonių reakcijos, kurių sulaukiu, tai patvirtina, – sako A. Ivanauskas. – Pažadu, kad ir mano radijo laidoje pasisemsite įkvėpimo ir motyvacijos visam savaitgaliui. Klausytojams paruošiau daugybę nuotaikingų rubrikų, eksperimentų ir skaniai žadinančių pašnekovų. Galiu išduoti, kad su jais kalbėsime ne tik apie maistą.“

Mindaugo Stasiulio, „M-1“ programų direktoriaus, teigimu, radijuje kurti kulinarinę laidą yra sudėtinga, nes patraukliai pateikti maisto temas – nemažas iššūkis.

„Todėl ir nusprendėme bendradarbiauti su Alfu Ivanausku, nes neabejojame, kad jis šį iššūkį įveiks, pasitelkęs savo profesionalumą, charizmą ir meilę kulinarijai. Maistas gali ne tik skaniai atrodyti ar skaniai susivalgyti, jis dar gali ir skaniai susiklausyti – nesvarbu, kur tą akimirką esate. Galėsite tuo įsitikinti šeštadieniais pusryčiaudami su Alfu „M-1“ eteryje“, – sako M. Stasiulis.

Laida bus transliuojama kiekvieną šeštadienį nuo 8 iki 11 val. Jos metu bus galima laimėti A. Ivanausko autorinę knygą „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ su asmeniniu palinkėjimu.

#radijolaida #AlfasIvanauskas #M1 #konkursas #naujiena

Naujausi įrašai

bottom of page