Alfas išmokys valgyti rankomis

Kiekvieną sekmadienį laida visai šeimai „Kulinariniai triukai“ pakviečia vis į naują šalį. Šįkart laidos vedėjas Alfas Ivanauskas kviečia visus į Maroką, kuriame jis pats lankėsi prieš kelis mėnesius.

„Šiai laidai specialiai paruošiau vištienos salotų su avinžirniais ir mėtų padažu, cinamoninės antienos su imbieru, kuskusu ir džiovintais vaisiais, lašišos salotų su traškiais burokėliais ir pikantišku kumino padažu“, – pasakoja Alfas.

Jis laidos metu gamins patiekalą, kuris labiausiai patiks ypatingajai vaikų komisijai. Taip pat iš gydytojos pagaliau sužinosite, ar reikia mums iškrovos dienų ir ką per jas turėtume valgyti ir gerti! Taip, gerai išgirdote – iškrovos dienos skiriasi nuo badavimo, kai esate gyvi vien vandeniu.

Tačiau Alfo laukia ne tik vaikų komisijos vertinimas, bet ir dar vienas iššūkis – išmokyti projekto „X Faktorius“ nugalėtoją Iglę Bernotaitytę valgyti rankomis.

„Šiandien mes keliaujame po kulinarinį Maroko pasaulį, o Afrikoje, kaip žinia, šakučių ir peilių ne visada gausi, todėl reikia mokėti valgyti rankomis“, – juokėsi jis.

Kam geriau seksis – Alfui mokyti Iglę valgyti rankomis ar Iglei atsakyti į Alfo paruoštus kulinarinius klausimus apie Maroką – sužinosite jau šį sekmadienį, 9 val., per TV3.

#marokovirtuvė #receptai #TV3 #marokas #AlfasIvanauskas #virtuvėsmitųgriovėjai #Kulinariniaitriukai #xfaktorius #bernotaitytė

Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline1.jpg
Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline.jpg