Alfas įsitikino: avokadai tinka ne tik salotoms

Moterys gerai žino, kokios naudingos yra veido kaukės – vos 10–15 min. gali padaryti mažą stebuklą. Laidos „Kulinariniai triukai“ vedėjas Alfas Ivanauskas nusprendė pats pasigaminti veido kaukę iš šaldytuve esančių produktų. Šiame procese jį konsultavo „Baltijos ir Amerikos klinikos“ šeimos gydytoja Danuta Stoškutė.

„Veido kaukės padeda atgaivinti odą žiemos metu, tik iš pradžių reikia įvertinti odos būklę ir ją išsitirti. Taip pat nedarykite klaidų, pavyzdžiui, nepilkite į kaukę aliejaus“, – sako gydytoja.


IMG_6991

Iš visų išvardytų kaukių Alfui buvo pasiūlyta būtent avokado kaukė, kuri pagaminama tiesiog sutrynus avokado minkštimą.

„Jaučiuosi kaip kare“, – tepdamasis kaukę juokėsi Alfas, kuris po šios procedūros prabėgus 15 min. skubėjo pasitikti laidos svečią – televizijos laidų vedėją Mindaugą Rainį.

Jį kartu su visais žiūrovais Alfas pakvietė nukeliauti į Ispaniją ir kartu patyrinėti šios šalies gastronominį pasaulį, kuriame jūsų lauks omletas su bulvėmis, „tapas“i su ančiuviais ir pesto padažu, paelija iš perlinių kruopų ir, žinoma, patiekalas per 60 sekundžių. Šį sekmadienį Alfas skubės gaminti „tapas“ su lašišos ir kivių tartaru.

Visus grožio ir kulinarinius eksperimentus pamatysite laidoje „Kulinariniai triukai“ – šį sekmadienį, 9 val., per TV3.

#daktaras #veidokaukės #avokadai #AlfasIvanauskas #sveikata #grožis

Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline1.jpg
Alfo didysis kulinarinis šou naujasis sezonas vmgonline.jpg