7 vyno „disneilendai“, į kuriuos verta užsukti

eniems atostogos neįsivaizduojamos be mirkimo jūroje ir kepimo paplūdimyje, kitiems svarbu laiką leisti aktyviai. Viena poilsiautojų kategorija galėtų vadintis ragautojais. Tai – žmonės, kurie nebūtinai dirba „horeca“ srityje, nes jiems tiesiog įdomu. Jei save priskiriate prie tokių, šis vyno muziejų sąrašas, kurį paruošė Finedinininglovers.com, būtent jums.

D’ARENBERG MUZIEJUS AUSTRALIJOJE

Vyno kompleksiškumas įkvėpė Chesterį Osborną sukurti neįprastą kubo formos pastato idėją. 5 aukštuose esančios erdvės yra skirtos juslėms išjudinti. Cokoliniame aukšte esančiame Alternatyvių realybių muziejuje eksponuojamas šiuolaikinis menas. Visapusiškai patirčiai išbandykite degustaciją su panoraminiu vaizdu bei užsukite į restoraną, siūlantį degustacinį meniu.

Bilieto kaina: 10 dol.

Internetinis puslapis


KOUTSOYANNOPOULOS VYNO MUZIEJUS SANTORINYJE

Garantuojame, kad šio muziejaus pavadinimo iš pirmo karto neperskaitysite. Tikėtina, ir neįsiminsite. Tai – muziejaus savininkų šeimos pavardė. Apsilankę 300 metrų labirinte po žeme (!) suprasite ne tik vyno gamybos etapus, bet ir istoriją. Ši vieta patiks visiems, svajojusiems savomis pėdomis patraiškyti vynuoges. Tiesa, už solidžią sumą.

Bilieto kaina: 10 Eur

Internetinis puslapis


MUSEE DU VIN PARYŽIUJE

XV a. skliautiniuose vyno rūsiuose įsikūręs muziejus lankytojams siūlo susipažinti su 2000 objektų. Prestižinėje vietoje, netoli Eifelio bokšto, vyksta vynų degustacijos, kursai, pamokos, seminarai, veikia restoranas.

Bilieto kaina: 13,90 Eur (į kainą įskaičiuota taurė vyno arba vynuogių sulčių)

Internetinis puslapisDUERO VYNO MUZIEJUS ŠIAURĖS PORTUGALIJOJE

Žymiausio, į UNESCO paveldo sąrašą įtr