30 valandų truksianti Alfo kulinarinė kova dėl rekordo tuoj prasidės!

Šiandien 16.00 val. DELFI platformoje startuos ilgiausia tiesioginė kulinarinė laida Lietuvos istorijoje. Alfas Ivanauskas ir jo komanda šiuo realybės šou atidarys ambicingą tęstinį projektą TVARIAI 30.Prieš penkerius metus, 2017 metų birželį, visą parą, t. y. 24 valandas Alfo vesta kulinarinė laida „Kulinariniai triukai“ buvo įrašyta į Lietuvo rekordų knygą kaip ilgiausiai trukęs kulinarinis realybės šou Lietuvoje. Šiandien JUNG išmaniuosiuose namuose, palaikomas įdomių pašnekovų ir gardžių patiekalų kvapų Alfas kovos pats su savimi, kad pagerintų asmeninį rekordą.


Kodėl 30 valandų? „Projekto, kurį pradedame šiuo rekordu, tikslas – pristatyti tvarumo filosofiją įdomiai, žaismingai, be jokių „privalai“, bet su labai konkrečiais, įtraukiančiais, tikrais pavyzdžiais, kurie lyg koks nevaldomas virusas užkrėstų noru susimąstyti apie tai, ką ir kaip darome, valgome, bendraujame, kokį santykį su pasauliu kuriame kasdien – laimingai tvarų ar vartotojišką.

Paskaičiavome, kad jeigu kiekvienas mūsų bent 5 sekundes kasdien, o tai sudarytų 30 valandų per metus, skirtume tvarumo idėjoms įgyvendinti praktikoje, pokytis galėtų būti grandiozinis!“, – simbolinę siekiamo naujo rekordo reikšmę paaiškino Alfas.Laidos metu Alfas ir tvarumo idėjas puoselėjantys svečiai gamins gardžius patiekalus, dalinsis receptais bei idėjomis, ką ir kaip gaminti iš maisto likučių, ir kaip – lengvai, greitai ir neskausmingai, tai, kas netvaru kasdienybėje, keisti tvaresnėmis alternatyvomis.


Kai kuriuos laidos metu Alfo gaminamus patiekalus bus galima užsisakyti ir atvažiuoti atsiimti. Visi už patiekalus surinkti pinigai bus skirti gyvūnų prieglaudai „Lesė"


 

Tiesioginę projekto TVARIAI 30 atidarymo šou transliaciją iš išmaniųjų JUNG

VILNIUS namų stebėkite jau nuo 16.00 val. per Delfi kaip jums patogu – savo

telefonuose, kompiuteriuose ar planšetėse.

Planuojama šou pabaiga – vasario 22 dieną 22 valandą 22 minutės!