24 valandas truksiantis kulinarijos šou su Alfu – jau rytoj! Atskleidžiame dalį ilgai slėpto dalyvių

Jau rytoj portale VMGonline.lt 18 val. startuoja dar neregėtas Lietuvoje rekordas. Alfas Ivanauskas ves 24 valandas be jokios pertraukos truksiantį kulinarijos šou, kuris prasidės ant vandens, o baigsis… danguje! Šou metu „Virtuvės mitų griovėjų“ vadas pagamins daugiau nei 50 patiekalų, atskleis, kaip gimsta pasaulyje apdovanoti VMG leidiniai, ir, žinoma, šou metu kalbins įdomiausius šalies svečius. Atskleidžiame ilgai slėptą dalyvių sąrašą.


ALFAS RYTOJ 2

20:00 val.

Prodiuseris ir žurnalistas Audrius Giržadas. Kalbėsime apie meilę televizijai ir maistui, arba atvirkščiai. Nuspręsite jūs, kas iš šių dalykų yra didesnė televizijos vilko meilė! Eurovizijos užkulisių žinovas atskleis, kokios aistros ten verda ir ką reiškia iš tiesų būti didžiausio šou Europoje dalimi. Ko nemato žiūrovai, bet su kuo susiduria šalių komandos ir patys dalyviai, kaip dažniausiai atrodo jų maistas ir kas vyksta naktimis – niekas neprasprūsta pro Audriaus akis.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


21:00 val.

Austėja Landsbergienė, verslininkė. Ką reiškia būti sėkmės lydima, perspektyvia verslininke ir 4 vaikų mama? Kaip atrodo Austėjos diena ir kaip ji viską spėja? Ką ji norėtų patobulinti Lietuvos švietimo sistemoje ir apie ką svajoja visa gausi Landsbergių šeima? Austėja nebijo jokių klausimų.


orijus 2016 ruduo

23:00 val.

Orijus Gasanovas, žurnalistas. Kurioje saloje jis vos nemirė nuo patiekalo, o kuri šalis jį nustebino kosminėmis kainomis? Kaip ir kur jis randa originaliausius viešbučius ir restoranus? Kaip padaryti maisto fotografiją instagramoje, kad ji sulauktų šimtų laikų?

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


24:00 val.

Gabrielė Martirosianaitė, tituluota gražuolė, radijo ir televizijos laidų vedėja. Gabrielė niekada nebuvo tipinė gražuolė, kuriai užteko vien jos grožio. Ji dar – ir verslininkė, ir televizijos bei radijo laidų vedėja. Nuoširdi, visiška perfekcionistė, pusiau žemaitė, pusiau armėnė. Tačiau ar tikrai jos gyvenimas toks tobulas, kaip jai pavyksta suderinti visas veiklas ir rasti laiko sau? Laidoje laukia naktiniai pokalbiai ir tikras pižamų vakarėlis. Žinoma, „Mis Lietuva“ titulo laimėtojos būtinai paklausime ir to, ar grožis išgelbės pasaulį.

Vytenio Radžiūno nuotr.

Vytenio Radžiūno nuotr.


4:00 val.

Ignas Krupavičius, žurnalistas. Vietoje nenustygstančio, nuolat pokštaujančio Igno klausime, kaip jam sekasi rytais įveikti snaudulį ir tokiam žvaliam mus visus žadinti iš TV ekrano. Nepabijosime paklausti ir to, kas labiausiai jį nervina šiame darbe, ir kokių keistų skambučių jis sulaukia.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


07:20 val.

Agnė Jagelavičiūtė, žurnalo „AŠ Ikona“ vyr. redaktorė, stilistė. Kaip atrodo Agnės rytas, kaip jai sekasi derinti šeimą su darbu, kiek laiškų tenka atrašyti kiekvieną dieną ir kaip ji susitvarko su visais neigiamais komentarais internete – Agnė bus atvira kaip visada!


dovile

09:30 val.

Dovilė Filmanavičiūtė, dainininkė, reklamos kūrėja. Dovilė yra tikras energijos užtaisas, įkvepiantis visus aplinkui. Ne veltu ji dirba reklamos srityje. Tad jos ir paklausime, ar lengva šiais laikais įtikinti reiklius ir visko persisotinusius klientus. Nuošalyje neliks ir jos suburtas judėjimas „Normalios bobos eina OUT“. Kalbėsime apie kitokios moters įvaizdį šiuolaikiniame pasaulyje.


ZQ2A2826-iloveimg-converted

11:30 val.

Liudas Mažylis, profesorius. Profesorius L. Mažylis vos per vieną dieną tapo tikra Lietuvos žvaigžde. Azartiškas kolekcionierius puikiai išmano ne tik Lietuvos istoriją, bet ir kulinarinę jos dalį. Todėl tiesiai iš Kauno laukia pokalbis su juo apie šio miesto virtuvę ir jos pokyčius. Profesorius žada, kad nuobodu tikrai nebus, ir mes tiesiog privalome juo tikėti! O gal net išvysite jį ant geležinio žirgo!


stumbrienė turinys

16:30 val.

Inga Paksaitė-Stumbrienė, verslininkė. Visada įspūdingai atrodanti Inga yra ir puiki dviejų vaikų mama, daug dėmesio skirianti savo vaikų ugdymui. Ar galite patikėti, kad tokia glamūrinė mama palaiko savo dukros norą tapti profesionalia virtuvės šefe? Su Inga kalbėsime apie tai, ko reikia, kad šeimoje būtų laimingi ir vaikai, ir tėvai. Beje, Alfas paruošė saldų išbandymą jaunajai kulinarei, Ingos dukrai.

Nepražiopsok nė vienos Lietuvoje pirmą kartą vykstančio šou detalės, nes garsenybių sąrašas tik ilgės. Žiūrėk gyvai