top of page

Šaltis kanda, o Jūs ką skaitote? Skaitomiausiųjų TOP5 šią savaitę

Pagaliau žiema, kokios laukėme. Daugybė žiemiškų malonumų ir dar kartą patvirtinimas, kad jaukiausia namų vieta yra gerai įkaitusi orkaitė skaniausių kvapų pilnoje virtuvėje.

Ką skaitėte ir gaminote šią savaitę?

skaitomiausi savaitės straipsniai, vmgonline top5, Alfas Ivanauskas

Ne tik penktadieniai ir savaitgaliai verti klampiame sūryje nardančių makaronų, pagamintų pagal geriausias Mac&Cheese tradicijas. Receptą, pagerintą špinatais, rasite čia

makaronai su sūriu ir špinatais, Mac and cheese, receptas. Alfo receptai
Shutterstock.com nuotr.

Keičiasi orai, naujienų srautai, mūsų nuotaikos ir tiesioginės kulinarinės laidos #Alfasvienasnamuose repertuaras. Nesikeičia laidos tiesioginio eterio laikas: kiekvieną pirmadienį 18,30 per #Delfi. Praėjusios savaitės meniu rasite čia .


nesaldus pyragas su juoda duona ir pomidorais, kišas, Alfo receptai

Keptos bulvės neabejotinai yra komforto maistas. Dažnai jos nurašomos kaip nesveikas maistas, tačiau tiesa ta, jog tai priklauso tik nuo paruošimo būdo. Kviečiame išbandyti orkaitėje keptų bulvių receptą, kuris nepaliks abejingo nė vieno: Orkaitėje keptos bulvės su pesto padažu

orkaitėje keptos bulvės su pesto padažu, Alfo receptai

Žiauriai graži žiema, tiesa? Praeitą savaitę žemaitiškai dainuojančios aktorės ir dainų atlikėjos Austėjos Gendvilaitės daina ŽGŽ (,,Žiauriai graži žiema") praūžė lyg kokia pūga su keturiais viesulais: atrodė, kad visa Lietuva sėdi su ausinėmis prie langų, žiūri į iškritusias sniego pusnis ir romantiškai nusiteikę klauso švelnaus Austiejos (toks merginos muzikinis pseudonimas) balso. Austieja ir šiltas pokalbis su ja yra čia.

dainuojanti aktorė Austėja Gendvilaitė

Kai norisi kažko saldžiai skanaus, o, atrodo, namuose nieko nėra, vis tiek beveik visada yra kokių sausainių, sūrio, bananų ir dar šio bei to. Čia yra 6 receptai žaibiškai pagaminamų desertų. Subtilių, žiemiškų ir žiauriai skanių.

greitai pagaminami desertai, vmgonline


Iki skanaus!


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page