Aš Ikona pokalbių šou naujas sezonas vmg online

Naujienlaiškis

VMGonline.lt švenčia dvejų metų gimtadienį. Sužinok, kokių rekordų buvo pasiekta!

VMGonline.lt portalas, švęsdamas dvejų metų gimtadienį, dalijasi pasiekimais ir darbais, kurių nebūtume pasiekę be savo draugų. Ačiū, kad esate, skaitote ir leidžiate mums tobulėti!


FAKTAS: per dvejus metus VMGonline.lt portale pristatėme daugiau nei 1500 autorinių receptų! ISTORIJA Išvydę VMGonline.lt portale naują receptą tikriausiai net nenutuokiate, kiek ilgai jis brovėsi dėl galimybės čia pakliūti. Gausi komanda kiekvienu receptu VMG kulinarinėje studijoje rūpinasi nuo–iki: jį sukuria, paruošia, paragauja ir fotografuoja. Kiekvienas patiekalas turi būti skanus, atrodyti pribloškiamai ir nustebinti nauja ingredientų derme. Tik praėjęs VMG komandos atranką, naujasis mitų griovėjų kūrinys galės keliauti į jūsų lėkštes ir skrandžius. Beje, VMGonline.lt portale naujus receptus pristatome kasdien, nes norime, kad skaitytojai kasdien stebintų save ir kitus kulinariniais pasiekimais. Aktyviai remiame vegetarus ir veganus – specialiai jiems sukūrėme spalvingą rubriką ir kas savaitę dalijamės augalingomis naujienomis.

Alfas Ivanauskas paruošė išskirtinę medžiagą iš geriausio 2017 m. pasaulio restorano „Eleven Madison Park“. Francesco Tonelli nuotr.


Raudonlapės gūžinės salotos su mocarela, mango ir baziliku. Francesco Tonelli nuotr.


FAKTAS: įvertinome daugiau nei 300 skanių vietų. ISTORIJA VMG komanda tiki, kad rekomenduoti restoraną skaitytojams gali tik tada, kai patys jame apsilanko, nesvarbu, ar tai „Michelin“ žvaigždutėmis pasipuošęs garsiausias pasaulio restoranas, legendomis apipinta užkandinė ant kalno viršūnės Italijos Alpėse, ar kepyklėlė Vilniaus centre. Skanioms vietoms pasiekti sukorėme dešimtis tūkstančių kilometrų, 15 kartų dėl gardžių tikslų kirtome vandenynus, aplankėme daugiau nei 50 šalių – nuo Ukrainos iki Naujosios Zelandijos – ir visada galvojome apie savo skaitytojus, kuriems skyrėme įdomiausius gastronominius atradimus. Portalo skaitytojai netrukus sulauks ir ilgai ruoštos naujienos – VMG komandos po ilgai trukusios atrankos sudaryto įspūdingiausių pasaulio viešbučių TOP 100. Visuose apsistojome patys, kad išrinktume tik vertus geriausiųjų vardo!

Valerijos Stonytės nuotr.


FAKTAS: nufilmavome daugiau nei 150 videofilmukų ISTORIJA Posakis, kad anksčiau žmonės prieš valgydamiesi meldėsi, o dabar fotografuojasi, įgauna prasmę. VMG komanda jau prieš kelis metus tikėjo, kad maistas – vienas svarbiausių modelių, į kurį reikia kreipti ypatingą dėmesį, tiek pozuojant prieš fotoobjektyvą, tiek suteikiant jam galimybę tapti kino žvaigžde. Prieš VMG filmavimo grupės kameras virtuvės šefai gamino mocarelos rutuliukus, baristos kūrė titulus pelniusius kokteilius, žurnalistai pūtė vienetines vazas, tardė žvaigždes apie nuodėmes šaldytuvo zonoje, o VMG vadas Alfas Ivanauskas gamino maistą ant vandens, danguje ir net indaplovėje. VMGonline.lt portale buvo užfiksuotas ir daugiau nei 24 valandas trukusios tiesioginės kulinarinės laidos transliacijos rekordas. Mes jus užtikriname – tai tikrai ne pabaiga.


FAKTAS: kulinarinė greitoji vyko į jūsų virtuves 250 kartų ISTORIJA Nežinote, kuo pakeisti ryžius balandėliuose? Kaip iškepti tobulus keksiukus be kiaušinių? Norite skubiai sunokinti kietą kaip akmuo avokadą ar panikuojate, kad pridegė keptas viščiukas? VMGonline.lt portalo „Kulinarinės greitosios“ rubrikos specialistė Elžbieta Monkevič laukia jūsų klausimų visą parą ir jau išgelbėjo daugiau nei 300 skaitytojų, nežinančių, kaip išspręsti dilemas virtuvėje, kad gamintumėte taip pat gerai, kaip mes, ar net geriau už mus, o jūsų šedevrus ragaujantys draugai šypsotųsi.

Valerijos Stonytės nuotr.


FAKTAS: Mums rūpi jūsų nuotaika ISTORIJA Nuotaiką kelti norime kasdien pačiais įvairiausiais keliais. Per dvejus metus sukūrėme daugiau nei 400 motyvacinių citatų, kas antrą dieną einame į įvairaus profilio degustacijas, išdrįsome paragauti 50 keistų produktų (nuo jaučio penio traškučių iki marinuotų gyvačių ar cukruotų tarakonų), sutikome daugiau nei 2000 maistu besidominčių specialistų ir virtuvės šefų, verslo susitikimuose išgėrėme tris statines kavos, receptams kurti apsipirkome 170 kartų. VMGonline.lt komanda su džiaugsmu pučia ant torto plazdančias žvakutes ir galvoja norus, iš kurių svarbiausias – nepaliaujamai jus stebinti kasdien, 24 valandas per parą.

VMGonline.lt – pavojingai skanus maisto portalas. Vartokite tik su receptu!

#gimtadienis #tortas #naujienos #šampanas #rekordas #keksiukai #AlfasIvanauskas

ATGAL

PASIDALINTI

Naujienlaiškis

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg