VMG „Salotadienio šou“: skaniausias salotas gamins žinomi žmonės!
Aš Ikona 750X300.jpg
AS-IKONA_1800x250.jpg

Naujienlaiškis

VMG „Salotadienio šou“: skaniausias salotas gamins žinomi žmonės!


Nusimesk žiemą, įsileisk daugiau saulės ir oro: išsivalyk ir atidaryk langus, išgremžk šaldytuvą, išmesk šaldytas picas ir rūkytas dešras, nusipirk spalvotus kedus ir pamatyk unikalų „Salotadienio šou“: mes įkvėpsime tave gyventi lengviau ir sveikiau!Pirmadienį, kovo 2 d., Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje VMG komanda ir garsiausi šalies influenceriai nuo 16.00 iki 19.00 val. atidaro vienos dienos salotų barą – „Salotadienį“! Renginio metu savo mėgstamiausias salotas ruoš, istorijas apie jas pasakos ir mokys pasigaminti VMG lyderis Alfas Ivanauskas, žurnalo „Verdu ir kepu“ vyr. redaktorė Elžbieta Monkevič, dainininkė ir reklamos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė, manekenė ir tinklaraštininkė Julija Steponavičiūtė, dietologė Vaida Kurpienė, laidų ir renginių vedėja Gabrielė Martirosianaitė ir kiti garsūs bei įdomūs žmonės. Čia kvepės salotų ir gražgarsčių lapais, agurkais bei ridikėliais ir, žinoma, pačiais skaniausiais padažais.

Ateik arba ŽIŪRĖK gyvą „Salotadienio šou“ transliaciją visais VMG feisbuko kanalais: VMGONLINE, VERDU IR KEPU, AŠ IKONA. Rezervuok savo laiką kovo 2 dieną nuo 16.00 iki 19.00 val.!

Grafiką, kas ką ir kada gamins, skelbsime pirmadienio rytą VMG feisbuko profiliuose.

Kiekvienas naujas mėnuo VMG kalendoriuje bus skirtas vis kitam maisto produktui šlovinti, juo džiaugtis ir jį valgyti. Visą mėnesį bus daug teminių receptų, patarimų, eksperimentų ir įdomių kalbų.

Junkis ir sek naujienas VMGonline.lt!

ATGAL

PASIDALINTI

Naujienlaiškis

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg