VMG rekomenduoja: stilingiausios vestuvių dovanos
Aš Ikona 750X300.jpg
AS-IKONA_1800x250.jpg

Naujienlaiškis

VMG rekomenduoja: stilingiausios vestuvių dovanos

Jeigu savo kalendoriuje žymite dienas, kada turėsite atšokti visas vestuves, į kurias esate pakviesti, tikriausiai netoliese turite ir popieriaus lapelį su priminimu rasti laiko nuperkant geras vestuvių dovanas. Šią jūsų užduotį mes nutarėme palengvinti sudarydami galimų, o, svarbiausia, gerų ir stilingų dovanų sąrašą. Nuo ko pradėti? Užduokite sau klausimą, kokiai porai dovanos ieškote.

1. Manieringai porai.

Išskirtinį ir modernų dizainą mėgstančiai porai dovanokite vazą iš Alvar Aalto kolekcijos. Suomių dizaineris niekuomet neatskleidė savo vizijos, kaip turėtų būti naudojamos jo sukurtos ir jau ikoniškomis tapusios vazos. Galbūt dėl šios neribotos laisvės interpretacijoms 1937 m. pirmą kartą Paryžiaus mugėje pristatyti kūrinai yra populiarūs ir šiandien.

Dar viena su A. Aalto vazomis galinti konkuruoti staigmena – namų šilumą ir jaukumą saugančios Hari Koskinen žvakidės.

Bei dizainerio Magnus Pettersen sukurtos pilkšvų ir vario atspalvių stalinės lempos „Leimu“, kurias uždegsite nusileidus saulei ir užtraukę užuolaidas. Miegamajam ar poilsio kambariui „Leimu“ suteiks paslaptingumo ir ramybės pojūtį

2. Namų dekoravimą įsimylėjusiai porai.

Švelnaus atspalvio Matti Klenel staliukas „Kerros“ gali sutalpinti savo vietos neturinčius ir namie besimėtančius žurnalus. Taip pat jis yra lengvai pernešamas, todėl gali būti perkeltas šalia lovos vėlyvųjų pusryčių metu.

Ilkka Suppanen sukurtas šeimos židinys „Kaasa“ atspindi ir mūsų, lietuvių, tuoktuvių tradicijas. Senovinių švyturių įkvėptas šiuolaikinis ugniakuras galėtų būti solidi, bet tuo pačiu ir simboliška tėvų dovana naują šeimą sukūrusiems vaikams.

„Kuukuna“ – tai iš stiklo pūsta Oiva Toikka dizaino apvali lempa, kuri dera minimalistiniame interjere, nepriklausomai nuo to, įjungta ar išjungta ji būtų.

3. Valgomojo estetikos puoselėtojų porai.

„IITTALA X Issey Miyake“ kolekcijos valgomojo reikmenys – tai naujas puslapis Skandinavijos ir Azijos dizaino puslapiuose. Šie indai turi galią pasėti harmoniją bet kuriuose namuose.

Elegantiška, tyra ir šviežia kaip rytas Skandinavijoje Oiva Toikka „Kastehelmi“ kolekcija yra įkvėpta gamtos. Šiai kolekcijai priklausantys reikmenys turi plačią spalvų paletę ir yra dekoruoti rasos lašelius menančiomis stiklo struktūromis.

Rekomenduojame ir visuomet praktiškas bei naudingas dovanas: Alfredo Häberli „Essence“ taures vynui, stalo įrankių komplektą „Piano“, Björn Dahlström kurtą trijų dalių puodų rinkinį „Tools“.

4. Paukščių čiulbesio klausytojams.

Kiekvienas Oiva Toikka sukurtas ir iš stiklo pūstas paukštis yra unikalus bei turi skirtingą asmenybę. 2015 m. šie paukščiai buvo viena populiariausių vestuvių dovanų. Suomijos prezidentas tokį paukštuką sutuoktuvių proga įteikė Švedijos karališkajai porai Karlui Philipui ir Sofijai. Jei jūs esate kviečiami į vestuves, pasveikinti naujai susituokusią porą galite lygiai taip pat karališkai.

Šiuos ir kitus „iittala“ gaminius galite įsigyti ginalasinterjeras.lt

#dovanos #kądovanoti #vestuvės

ATGAL

PASIDALINTI

Naujienlaiškis

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg