AŠ Ikona vmgonline

VMG nuotykiai Baltijos maisto ir gėrimų parodoje „BAF 2016“ (nuotraukų galerija)

VMGonline.lt studija šiandien „Litexpo“ parodų rūmuose vykstančioje Baltijos maisto ir gėrimų parodoje „BAF 2016“ buvo dar spalvingesnė ir skatinanti Jūsų konkurenciją. Stebėjome, kaip aistringai suvalgomos spurgos ir išrinkome jų valgymo čempioną Romualdą, kartu su barmenu Kristijonu iš baro „Trinity“ namų sąlygomis išmokome plakti kokteilius.

Primename, kad parodos metu vyksta žurnalo „Verdu ir kepu“ viršelio kūrimas. Pademonstruokite savo menininko prigimtį, sumodeliuokite iš kojų verčiantį viršelį, mūsų „Facebook“ paskyroje (čia rasite ir visų konkurso dalyvių viršelių nuotraukas) surinkite daugiausiai paspaudimų „Patinka“ ir laimėkite specialius VMG prizus.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Nepražygiuokite ir pro mūsų leidinių lentyną. Galite įsigyti IKONA užrašų knygelę, naujausią VMG kulinarinį žurnalą, knygą „7 ingredientai vaikams“. Beje, tik čia rasite naujausią VMG pasididžiavimą – restoranų gidą po Baltijos šalis „99 Places of Taste in the Baltics“.

Valerijos Stonytės nuotr.


Artėjantys VMG renginiai Baltijos maisto ir gėrimų parodoje BAF 2016

VMG kulinarinėje studijoje

Šeštadienis

11:00–11:45 val. „Triukai su mėsa“ – Alfas Ivanauskas 12:00–12:45 val. Kalėdinio stalo serviravimas („iittala“) – Alfas Ivanauskas 14:00–14:45 val. Nida Degutienė pristatys naująją savo knygą ir iš jos gamins vieną patiekalą. 15:00–15:45 val. „Kūrybiški sprendimai virtuvėje su cukrumi“ – Elžbieta Monkevič (žurnalo „Verdu ir kepu“ vyr. redaktorė) 16:00–16:45 val. Maisto produktų viktorina – registracija VMGonline.lt

Sekmadienis


12:00–12:45 val. „VMG Mokykla“ – „Sveika priešpiečių dėžutė“

13:00–13:45 val. Marinatai kalėdiniams paukštienos patiekalams – Elžbieta Monkevič

14:00–14:45 val. Maisto fotografavimas mobiliuoju telefonu – Orijus Gasanovas

15:00–15:45 val. Kokteilių receptai (trinti vaisių ir daržovių kokteiliai)

VMGonline.lt studijoje:

Šeštadienis – naminio maisto vs. restoranų diena

Kur skaniau – namie ar svečiuose? Garsios asmenybės: politikas Artūras Zuokas, maisto menininkė Jolita Vaitkutė. 12–16 val. VMGonline.lt studijoje atviruose interviu dalysis savo mėgstamiausiomis gurmaniškomis vietomis. Visiems pašnekovams galėsite užduoti klausimus gyvai VMGonline.lt FB.

Sekmadienis – sveikos gyvensenos diena. Domėsimės sveikais receptais ir sporto naujovėmis.

12 val. Kaip pasikeičia gyvenimas atsisakius alkoholio, greitojo maisto ir ėmus intensyviai sportuoti? Sporto guru Vytautas Medineckas-Ironvytas 13 val. “MyHero” motyvatorius, treneris ir sveikos mitybos specialistas Ignas Bakėjus pasakos apie gyvenimo kokybę, pakeitus mitybą iš esmės.

#BaltijosmaistoirgėrimųparodaBAF2016 #renginiai #nuotraukos #vmgonlinelt #virtuvėsmitųgriovėjai

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg