Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

VMG muzika: ryto kava

Šį rytą rubrikos „VMG muzika“ svečias – Emanuelis Ryklys, kavos manufaktūros „Crooked Nose & Coffee Stories“ įkūrėjas, šiemet jau trečią kartą organizuojantis kavos konferenciją „Dark Times“. „Dark Times“ kavos konferencija įvyks jau jį šeštadienį, lapkričio 28 d. Vilniaus galerijoje „Vartai“.

Konferencijos organizatorius sostinės melomanams jau daug metų pažįstamas kaip estetiškas muzikos gurmanas, daug kartų rodęsis už DJ pulto įvairiuose neformaliuose renginiuose ir muzikos festivaliuose. Taip pat E. Ryklys yra vizualistų komandos „Rüt Rüt“ narys ir garsinio judėjimo „Bangos“ autorius.

„Iki atrandant skrundančių pupelių muziką, keletą metų aktyviai pildžiau savo vinilų kolekciją. Taip pat savo atrasta muzika dalindavausi mažose renginiuose, vienerius metus kūriau laidas „Neringa FM“, organizuodavau muzikinius renginius. Mano muzikinis entuziazmas vadinosi „Bangos“ ir lyg šiol socialiniame tinkle „Facebook“ dalinuosi nuorodomis. Kartais mane galima sutikti sukiojant plokšteles Vilniaus baruose ir Lietuvos festivaliuose“, – sako E.Ryklys.

„Prie savo kavos baro garso takelio nuolat sėdžiu ir galvoju, kas turi groti, kad būtų kava skanesnė“, – sako kavoje kasdien nardantis E.Ryklys, kuris vmgonline.lt skaitytojams dovanoja grojaraštį, subalansuotą klausyti gurkšnojant ryto kavą. Stiprią juodą ar su šlakeliu pieno.


#muzika #crookednose #DJ #grojaraštis #EmanuelisRyklys #kava

ATGAL

PASIDALINTI