VMG komandos įspūdžiai trečiąją Baltijos maisto ir gėrimų parodos dieną
Aš Ikona 750X300.jpg
AS-IKONA_1800x250.jpg

Naujienlaiškis

VMG komandos įspūdžiai trečiąją Baltijos maisto ir gėrimų parodos dieną

Kiekvienos parodos metu „Litexpo“ parodų rūmuose šeštadienis būna pati judriausia, aktyviausia ir smagiausia diena. Ne išimtis ir „BAF 2016“. Šiandien VMGonline.lt žurnalistai pakalbino Jolitą Vaitkutę bei Artūrą Zuoką ir išsiaiškino, ką valgo tiek menininkai, tiek politikai. Žiūrovai gavo progą gyvai stebėti Alfo Ivanausko pasirodymus: pirmiausia – triukus su mėsa (ragavo ir vertino pati griežčiausia komisija – parodos lankytojai), vėliau – kuriant kalėdinį stalo dekorą, apie kurį galite skaityti ČIA.

Valerijos Stonytės nuotr


Parodos lankytojai negalėjo ramiai pražygiuoti ir pro mūsų leidinių lentyną. Čia galima įsigyti IKONA užrašų knygelę, naujausią VMG kulinarinį žurnalą, knygą „7 ingredientai vaikams“. Beje, tik čia rasite naujausią VMG pasididžiavimą – restoranų gidą po Baltijos šalis „99 Places of Taste in the Baltics“.

Primename, kad parodos metu vyksta žurnalo „Verdu ir kepu“ viršelio kūrimas. Pademonstruokite savo menininko prigimtį, sumodeliuokite iš kojų verčiantį viršelį, mūsų „Facebook“ paskyroje (čia rasite ir visų konkurso dalyvių viršelių nuotraukas) surinkite daugiausiai paspaudimų „Patinka“ ir laimėkite specialius VMG prizus.


Tikimės, kad sekmadienis bus ne mažiau triukšmingas ir nuotaikingas nei šeštadienis. Kviečiame atvykti!

Sekmadienio programa:

12:00–12:45 val. „VMG Mokykla“ – „Sveika priešpiečių dėžutė“ 13:00–13:45 val. Marinatai kalėdiniams paukštienos patiekalams – Elžbieta Monkevič 14:00–14:45 val. Maisto fotografavimas mobiliuoju telefonu – Orijus Gasanovas 15:00–15:45 val. Kokteilių receptai (trinti vaisių ir daržovių kokteiliai)

VMGonline.lt studijoje:

Sekmadienis – sveikos gyvensenos diena. Domėsimės sveikais receptais ir sporto naujovėmis.

12 val. Kaip pasikeičia gyvenimas atsisakius alkoholio, greitojo maisto ir ėmus intensyviai sportuoti? Sporto guru Vytautas Medineckas-Ironvytas 13 val. “MyHero” motyvatorius, treneris ir sveikos mitybos specialistas Ignas Bakėjus pasakos apie gyvenimo kokybę, pakeitus mitybą iš esmės.

ATGAL

PASIDALINTI

Naujienlaiškis

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg