Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

VMG knyga „99 Places of Taste in the Baltics“ – sėkmingiausia turizmo iniciatyva

Penktadienį tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur“ metu paskelbta, kad VMG 2016 metais išleista knyga „99 Places of Taste in the Baltics“ tapo sėkmingiausia Lietuvos metų turizmo iniciatyva.

„Nesvajojome turėti VMG restorano, tačiau padarysime viską, kad Baltijos šalys, o ypač Lietuva, pagaliau gautų pirmąją „Michelin“ žvaigždę. Dėl to ir pasirodė šis leidinys. Labai džiaugiuosi, kad buvome pastebėti, beliko, kad šis leidinys ir toliau populiarėtų užsienyje, nes mes gastronomijos pasaulyje turime, kuo didžiuotis. O šiandien aš didžiuojuosi galimybe būti lietuviu ir drauge su Jumis!“ – sakė VMG idėjinis vadas Alfas Ivanauskas.

Valerijos Stonytės nuotr.


Šiuos apdovanojimus inicijavo Valstybinis turizmo departamentas. Balsuoti buvo galima internete, portale www.sekmingiausieji.lt. Iš viso buvo 10 nominacijų. Balsavimas vyko nuo gruodžio 15 iki sausio 15 dienos.

VMG savo naujausią knygą pristatė pernai spalio 31 dieną per Martyno Mažvydo bibliotekoje vykusius tarptautinius VMG kulinarinius apdovanojimus, kurių metu buvo švenčiamas ir 5-asis VMG jubiliejus.

Valerijos Stonytės nuotr.


Knygoje parengti reportažai iš 99 skaniausių vietų Baltijos šalyse, tarp kurių – geriausi ir įdomiausi restoranai, barai, kavinės. Kiekvienai šaliai atstovauja 33 vietos. Knyga parengta anglų kalba.

Valerijos Stonytės nuotr.


Baltijos regionas ilgą laiką buvo ištrintas iš Europos gastronominio žemėlapio, dauguma vakariečių galbūt net nėra girdėję apie Baltijos šalių virtuvę, nes nė vienas jos restoranas nėra įvertintas prestižine „Michelin“ restoranų gido žvaigžde. Šios knygos tikslas – padėti susipažinti su Baltijos šalių virtuve ir patogiai bei stilingai atrasti geriausius dėmesio vertus restoranus. VMG komandai teko aplankyti kiekvieną vietą ne mažiau nei 3 kartus – 2 kartai, kai restoranas nežinojo, kad lankysis, o vienas kartas, kai buvo iš anksto susitarta dėl vizito. Iš viso per kelionę po Baltijos šalis buvo nuvažiuota 4000 km, nueita 400 km, pagaminta 180 patiekalų.

Knygos reportažus galite sekti ir „Facebook“ paskyroje. Knygą galima įsigyti ČIA.

#Estija #adventur #Litexpo #paroda #užiniciatyvą #Baltijosšalys #apdovanojimai #adventur2017 #Lietuva #AlfasIvanauskas #turizmas #virtuvėsmitųgriovėjai #restoranųgidas #latvija #99placesoftasteintheBaltics

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg