Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

VMG ir Makalius nusprendė keliauti kartu – ruošia ypatingą periodinį leidinį

Ta pačia aistra kelionėms besidalijantys VMG idėjinis vadas Alfas Ivanauskas ir Rimvydas Širvinskas-Makalius suvienija jėgas naujam projektui, kuris privers krautis lagaminus ir kilnotis jūsų kojas. Retus savaitgalius Lietuvoje leidžiantys bendraminčiai jau kuria netikėto formato periodinį kelionių ir maisto žurnalą.

„Ieškojome partnerio, kuris būtų inovatyvus ir kūrybingas. Atsakymas buvo aiškus – VMG komanda su Alfu Ivanausku priešakyje yra viena inovatyviausių ir turinti daugiausiai laimėjimų. Jiems, kaip ir Makaliaus komandai, patinka griauti mitus. Pirmas to pavyzdys – nerealaus grožio Makaliaus kelionių katalogai“, – sako Rimvydas Širvinskas-Makalius.

Valerijos Stonytės nuotr.

Valerijos Stonytės nuotr.


Anot A. Ivanausko, VMG veikla yra kaip niekada glaudžiai susijusi su kelionėmis, todėl šis bendradarbiavimas buvo nulemtas dalykas.

„Kelionės yra neatsiejama VMG gyvenimo dalis. Tikriausiai sudėjus visos komandos kelionėse praleistą laiką, paaiškėtų, kad Lietuvoje nebūname visus metus. Taigi, buvo tik laiko klausimas, kada pradės dirbti du dėl kelionių išprotėję projektai. Džiaugiamės, kad „Makalius“ yra vienas sėkmingiausių ir kelionių verslo stereotipus laužančių prekės ženklų. Taigi, neabejokite, kad bendras VMG ir Makaliaus leidinys bus irgi laužantis visus standartus“, – intriguoja A. Ivanauskas.

Žadama, kad naujasis žurnalas prasibraus tiesiai į Jūsų paširdžius. Su juo negalėsite išsiskirti besiruošdami kelionėms, keliaudami ir netgi tada, kai paliksite lagaminą prie durų ir dusliai krisite ant sofutės žinodami, kad horizonte – jokių palmių ir išvykų į egzotinius kraštus.

Naujasis bendras VMG ir Makaliaus projektas bus pristatomas jau pavasarį!

#adventur #leidinys #žurnalas #kelionės #Makalius #AlfasIvanauskas #rimvydasširvinskasmakalius #bendradarbiavimas

ATGAL

PASIDALINTI