Aš Ikona pokalbių šou naujas sezonas vmg online

Naujienlaiškis

VMG išbando: už patį žmogų išmanesnės svarstyklės

Tai, kad skaitmeninės svarstyklėlės yra daugelio slaptasis ginklas, apie kurį garsiai nekalbama, sužinojome visai neseniai. Kai po eilinio nepavykusio užmojo sulieknėti su kilogramais teko ne atsisveikinti, o pasisveikinti, vienas užkietėjęs sveikuolis paklausė, ar naudojame svarstykles. Nesupratome, kuo tai galėtų padėti. Dėl svėrimosi kasdien vieni grūmoja pirštu, o kiti ant svarstyklių užvirsta vos nubudę. Ir čia iš tikrųjų buvo turimos omenyje išmaniosios skaitmeninės maisto svarstyklės. Dabar jas turi visi.

Klausite, kam jų reikia, jei maistą puikiai sijojate rieškučiomis ir šaukštais? Čia ir yra kabliukas: tik naudodami svarstykles visuomet tiksliai galite sekti suvartojamo maisto kiekį. Dar geriau, esama svarstyklių, kurios pačios už jus gali apskaičiuoti kalorijas ir įvertinti maistinę produkto vertę. Kaip sakoma, vos vienu paspaudimu, kurio nauda džiaugiasi ir medikai, mat taip jums nebereikia vesti popierinių užrašų ir skaičiuoti, kiek, pavyzdžiui, angliavandenių per dieną suvartojote ir ar jų nepadauginote, taip pat sekti, kokių medžiagų jums trūksta. Svarstyklės jus kontroliuoja, jei nesugebate to padaryti patys. Tai įrodo ir Ohajo valstijos universiteto medicinos centro tyrimas, atskleidęs, kad iš 6 tūkst. suaugusiųjų greičiausiai svorio neteko tie, kurie naudojosi virtuvinėmis svarstyklėmis.

Norėdami išbandyti tokias už patį žmogų išmanesnes svarstykles, savo eksperimentui išsirinkome „Medisana KS 250“ protingo svėrimo svarstykles. Jos mums labiausiai imponavo savo elegantišku dizainu, patrauklia bei žmogiška kaina, ir iš kitų savo konkurentų išsiskyrė patikimumu. Dėžutėje radome pluoštą instrukcijų, kaip sverti maistą ir eiti sveiko, doro gyvenimo keliu. O. kur dar tai, kad šios svarstyklės turi lengvai nusivalantį aukštos kokybės plieno paviršių, kuris yra praktiškas sprendimas žinant, kad ko tik neteks pamatuoti svarstyklėms.

„Medisana KS 250“ svarstyklėmis naudotis labai paprasta: iškilmingai jas išpakuokite, nes nuo šiol pagaliau efektyviai lieknėsite, griebkite savo išmanųjį telefoną ir iš mobiliųjų aplikacijų parduotuvės parsisiųskite programėlę „VitaFood“ (veikia „iOS“ ir „Android“ operacinėse sistemose). Įjunkite svarstykles, o telefone įjunkite „Bluetooth“ ryšį (dėl jo svarstyklės parodys daugiau, nei žinote jūs). Padėkite norimą pasverti produktą ir suraskite jį programėlės archyve, kuriame yra per 500 ingredientų. Netrukus, vos per 0,1 sekundės, savo telefone matysite ne tik produkto svorį, bet ir visus reikalingus maistingumo rodiklius: kalorijas, baltymus, riebalus, angliavandenius, skaidulas, natrį ir cholesterolį. Padės ir tai, kad programėlėje galite vesti savo mitybos dienoraštį, kuriuo daug paprasčiau seksite savo mitybos rezultatus.

Taigi sveriame ir žiūrime, ko vertas į burną norimas įsidėti produktas. Vaizdinį gidą, kaip reikia naudotis šiomis svarstyklėmis, nufilmavome čia. O ar jūs naudojate savo virtuvėje išmaniąsias svarstykles?


„Medisana KS 250“ svarstykles galite ypač greitai užsisakyti ir gauti, apsilankydami ČIA.

#kamreikia #medisanaks250 #svarstyklės #virtuvinėssvarstyklės

ATGAL

PASIDALINTI

Naujienlaiškis

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg