AŠ Ikona vmgonline

Virtuvės meistrai patirtimi dalysis nemokamai: nuo maisto fotografijos „Instagram“ iki kaip išsirink

„Virtuvės mitų griovėjai“ (VMG) pristato savo naujausią projektą – „VIRK akademiją“. Jos tikslas – paskatinti žmones daugiau gaminti namuose, įveikti savo kulinarines baimes ir didinti praktinių kulinarijos žinių bagažą. Tai – ne mokykla ar kursai, egzaminų ir namų darbų čia nebus, o bendruomenė, kuri siekia tobulėti kulinarijoje.

Pasak Alfo Ivanausko, VMG idėjinio lyderio, kai nustoji bijoti improvizuoti, pasaulis tampa daug gražesnis. Todėl VMG subūrė savo sričių profesionalų komandą, kurie dalysis savo sukauptomis žiniomis vaizdo įrašų pamokose ir užsiims edukacine veikla tam, kad virtuvėje neliktų jokių baimių ir „neaiškių“ ingredientų.

Apie projektą, lietuvišką virtuvę, restoranų verslą, jų svečius ir kitus skanius dalykus laidoje „Skonio iššūkis“ VMG prekių ženklo vadovė Rima Aukštuolytė kalbina VMG idėjinį vadovą Alfą Ivanauską ir VMG kulinarijos studijos vadovą Paulių Janušą.

Daugiau informacijos – straipsnyje.


Laidos „Skonio iššūkis“ klausykitės kiekvieną ketvirtadienį, 16.08 val., „Žinių radijo“ eteryje.

#PauliusJanušas #elžbietamonkevič #akademija #kulinarijoskursai #Verduirkepuakademija #Virk #radijolaida #rimaaukštuolytė #AlfasIvanauskas #videopamokos #skonioiššūkis #kulinarijospamokos

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg