AŠ Ikona vmgonline

„Vilnius Gastro 2017“ – ir vėl gali tekti palūkėti eilėje

Jau kovo 16 d., ketvirtadienį, į Vilnių sugrįžta kulinarinis safaris „Vilnius Gastro 2017“, skatinantis ne tik supažindinti lankytojus su skirtingais restoranais, bet ir skleisti ekologijos, socialinio atsakingumo idėjas. Restoranai maisto gamybai raginami naudoti vietinius produktus, o dalyviai – iš vienos vietos į kitą keliauti pėsčiomis.

Geltonojo maršruto dalyviai (organizatorių nuotr.)


Kulinarinės kelionės bendrakeleiviams dalyviams bus suteikta galimybė per vieną vakarą nuo 16 iki 23 valandos aplankyti šešis gardžius sostinės restoranus ir po vieną unikalų barą. Susidomėjusieji „Vilnius Gastro 2017“ interneto svetainėje jau gali rasti, kas bus pasiryžę juos nustebinti Geltonajame, Žaliajame ir Raudonajame maršrutuose.

Žaliojo maršruto dalyviai (organizatorių nuotr.)


Svarbi naujovė – šiemet renginyje bus maksimaliai atsisakyta popieriaus. „Vilnius Gastro 2017“ dalyviai naudosis mobiliąja programėle, kurioje bus suprogramuoti specialūs kodai. Restoranuose jie bus skenuojami, o lankytojai turės unikalią galimybę čia pat įvertinti restoraną – jo aplinką ir patiektą maistą. Tie, kurie išmaniųjų telefonų neturi, bilietus galės atsispausdinti. Mobiliojoje programėlėje bus galima rasti ir pasirinkto maršruto žemėlapį. Jis padės nepasiklysti klaidžiojant Vilniaus gatvėmis ir ieškant restoranų.

Raudonojo maršruto dalyviai (organizatorių nuotr.)


Praėjusiais metais renginyje dalyvavusi VMGonline.lt komanda girdėjo keletą nusiskundimų ir pasidomėjo, ar tuometiniai „nesusipratimai“ bus ištaisyti. Išvados tokios:

  1. Informacija apie restoranų ruošiamus patiekalus yra pateikiama iš anksto, todėl savo maršrutą jūs sudarinėjate laisva valia. Tai reiškia, kad patys nuspręsite, kada valgysite salotas, o kada pasirodys tinkamas metas išgerti kokteilį.

  2. Gėrimai į bendrą kainą nėra įskaičiuoti.

  3. Visi restoranai yra pasiekiami pėsčiomis, tad jeigu atėję iki restorano matote nusidriekusią eilę, organizatoriai pataria pabandyti nueiti iki kito restorano. Nuo laukimo niekas nebus apsaugotas, nes kiekvienas gali pasirinkti vietą, kurioje pradės maršrutą. Pabrėžiama, kad tai – socialinis renginys. Kaip ir apsilankius pas ką nors svečiuose ar vakarėlyje, gali tekti pastovėti.

  4. Galite kulinarinės kelionės komandoje turėti vaikų, bet renginys nėra skirtas vaikams.

Bilietų kiekis – ribotas. Dabar jo kaina – 26,50 Eur. Po kovo 5 d. bilietai brangs. Kaip ir pernai, visi, nusipirkę bilietus, prisidės prie Maltos ordino, kuris teikia pagalbą vargstantiesiems, socialinių iniciatyvų. Daugiau informacijos apie renginio taisykles ir elektroninių bilietų įsigijimą rasite ČIA.

#renginys #kurvalgyti #vilniusgastro2017 #sustainablevilnius #vilnius #restoranai

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg