Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

Vilniuje atsidarė baras, kurio smalsuoliams teks paieškotiKiekviename pasaulio didmiestyje yra tokia gatvė, kurioje įsikūręs panašus baras. Nesvarbu, ar tai Shoredich (Londonas), Williamsburg (Niujorkas), ar Neukölln (Berlynas) madingiausi rajonai, baro greičiausiai teks paieškoti, nes iškabos prie įėjimo tiesiog nėra. Toks kokteilių baras atvėrė duris ir Vilniuje. „Norėjosi palikti šiek tiek intrigos ir jaudulio. Visada smagu kažką naujo ir įdomaus atrasti pačiam. Pasikabinti didžiulę iškabą gatvėje būtų buvęs akivaizdžiausias sprendimas, tačiau mes nusprendėme eiti netradiciniu keliu“, – pasakoja vienas baro įkūrėjų ir originalių kokteilių autorius Vilius Kadūnas.


Nusileidus rožine šviesa apšviestais laiptais, prie įėjimo pasitinka kvapnių bijūnų puokštė. Kokteilių baro interjere dominuoja balto marmuro paviršiai, tamsus medis ir neoninis rožinės spalvos apšvietimas. Kuriant interjerą ypač didelis dėmesys buvo skirtas vonios kambario estetikai. „LOVE“ – tai modernus kokteilių baras, kuriame kokteilių kūrimui naudojami natūralūs, sezoniniai ingredientai. Bare taip pat siūlomi nedideli šiuolaikinės europietiškos virtuvės patiekalai, puikiai derantys prie kokteilių meniu.

Kelis kartus per savaitę baro darbuotojai užsuka į šalia esantį Halės turgų įsigyti šviežių, sezoninių, vietinių produktų, iš kurių vėliau kuriami netikėti kokteilių receptai. Pasak baro koncepcijos autoriaus, bare vyrauja kulinarinis požiūris į kokteilį. Didelė dalis kokteilių elementų, pavyzdžiui, braškinis sūdytos karamelės sirupas, yra gaminami vietoje. „Šią savaitę Lietuvoje žydi šeivamedžiai, todėl važiavome į užmiestį skinti jų žiedų ir virėme sirupą. Tris skirtingus šeivamedžių kokteilius bare galite išbandyti jau šiandien“, – rekomenduoja baro šeimininkai.

Tiek interjerui, tiek ir unikaliam gėrimų meniu inspiracijų nuolatos ieškoma geriausiuose pasaulio baruose, lietuviškose pievose ir daržuose bei šiuolaikinio meno ir mados pasaulyje. Rezultatas atsispindi intriguojančioje, intymioje aplinkoje, kurioje gurkšnojant kokteilį nejučia pradingsta laikas. Visai kaip David Lynch „Twin Peaks“, tačiau čia pat, Pylimo gatvėje.

Baras „LOVE“: Pylimo g. 59, Vilnius

„Facebook“ paskyra ČIA

Vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata, šeimos bei visuomenės gerove.

#naujavieta #pylimogatvė #baraslove #baras #pranešimasspaudai #naujasbaras #kokteilisalkoholis

ATGAL

PASIDALINTI