AŠ Ikona vmgonline

Vilniaus vyno baras ir vėl įvertintas tarp geriausių pasaulyjePernai į tarptautinio žurnalo „Wine Spectator“ vykdomų rinkimų „World Wine List Awards“ akiratį pateko ir 2016-aisiais Vilniuje, šalia MO muziejaus, įsikūrusi vyninė „Somm“ (pranc. sommelier trumpinys). Narimanto Miežio, Armino Darasevičiaus ir Egidijaus Lapinsko įkurtas vyno baras tapo pirmuoju Lietuvoje, pripažintu ir įvertintu šiuose rinkimuose. Šiemet presitižiniame sąraše jis atsidūrė ir vėl.

Kaip ir pernai, „Somm“ pateko į vieną iš trijų kategorijų, „Award of Excellence“. Iš viso yra 3 kategorijos: aukščiausioji „Grand Award“, „Best Award of Excellence“ ir „Award of Excellence“. Pirmojoje – 100 laimingųjų, antrojoje – 1244, o kategorijoje, kurioje įvertintas „Somm“ – 2447.

VMGonline.lt primena, kad šiemet „Somm“ užėmė 11-ąją vietą geriausių Lietuvos restoranų 30-uke. Pernai vyno baras buvo 9-tas.

Iš Estijos tarptautinio žurnalo sąraše trečią kartą atsidūrė restoranas „Leib“, kuris įtrauktas į „99 Places of Taste in the Baltics“, ir antrus metus iš eilės patekęs „Horisont Restaurant & Bar“. Latvijoje pernai sąraše buvo 3 vietos, tačiau šiemet belikos tik viena – nuo 2016 m. įtraukiamas „Kolonāde. Mūsu stāsti“, kuris taip pat yra įtraukta į Baltijos šalių kelionių gidą „99 Places of Taste in the Baltics“.

Geriausias restoranų vyno kortas žurnalas skelbia ir vertina nuo 1981 m. Daugiau apie apdovanojimus, kategorijas ir jų kriterijus rasite ČIA.


#AwardofExcellence #WorldWineListAwards #Lietuvosrestoranai #egidijuslapinskas #Talinas #vynobaras #KolonādeMūsustāsti #arminasdarasevičius #Estijosrestoranai #narimantasmiežys #leib #ryga #talinorestoranai #Latvijosrestoranai #somm #vyninė #horisontrestaurantampbar #WineSpectator #vilnius #rygosrestoranai

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg