AŠ Ikona vmgonline

Užkandinė ir biurų darbuotojams, ir vakarėlių liūtams

Kaip dažnai praeinate Jogailos gatve? Žingsniuodami ja sutinkame ne vieną vietą pavalgyti – ilgamečiai sultiniai, na, „Alyno“ tikriausiai nereiktų minėti (ar ten yra maisto?), „Debut cafe“, parduotuvė „Iki“… Pamiršome paminėti, kad kažkur pakeliui buvo ir kepyklėlė, o ant kampo su Pamėnkalnio gatve pūpso gražiai pavadinta kavinė „Elska“ (liet. meilė). Neignoruojame barų ir vakarėlių ruožu vadinamos Islandijos gatvės, kur dienos metu užkąsti siūlo tikrai ne viena vieta. Štai tokiame katile, jei konkrečiau, turizmo agentūros vietoje, šeštadienį duris atveria užkandinė „Shört“. Tai paliudija ir užrašas ant durų: „Liko 5 dienos.“

Valerijos Stonytės nuotr.


Naujosios vietos įkūrėjai Karolis Budreika ir Dženeta Butenytė gero ir skanaus greito maisto idėją su savimi nešiojosi seniai, tačiau jos įgyvendinimui ryžosi tik radę šias patalpas pačiame Vilniaus centre.

Nenustebkite, jei įdėmiau apsidairę pasigesite virtuvės (nors dažniausiai jos nematome). Užkandinėje maistas nebus ruošiamas. Virtuvė, kurioje bus ruošiami patiekalai, yra 5 kilometrų atstumu (į kurią pusę, neklausėme), todėl maistas bus atgabenamas specialiose termodėžėse, sulaikančiose šilumą.

Valerijos Stonytės nuotr.


Greitis – vienas svarbių raktinių žodžių, apibūdinančių šią vietą. Greitai atvežama, greitai suvalgoma. Užkandinė, kurioje yra 24 vietos (taip pat atsiras lauko staliukai), skirta ne ilgiems pokalbiams, o konkrečiam pavalgymui. Taigi arba vietoje, arba išsinešti. Idėjos autoriai priduria, kad maistą bus galima užsisakyti į namus.

Įsidėmėtina informacija naktibaldoms: gali būti, kad „Shört“ – ta vieta, kurioje marinsite alkį po svaiginančios nakties. Planuojama, kad penktadieniais ir šeštadieniais užkandinė veiks iki 4 val. ryto! Jei taip bus, sąrašą, kur valgyti naktį, jei nesinori kebabo, papildysime.

Valerijos Stonytės nuotr.


Suspėti į šeštadieninį 12 val. vyksiantį soft atidarymą laiko dar turite! Tačiau grand lygio šventės dar teks palaukti iki rugpjūčio pabaigos.

Maža vištienos su kariu ir „basmati“ ryžiais porcija. „Shört“ nuotr.


Meniu. 3 rūšių salotos (Cezario, su tunu ir burokėlių su ožkų sūriu). Šalia 3 rūšių vištienos (aštri, su medumi ir su kariu) galima rinktis garnyrą (basmati ryžiai, perlinis kuskusas, avinžirniai). Turi vieną veganišką patiekalą su garam masala prieskonių mišiniu. Ateityje turėtų atsirasti sumuštiniai.

Maža veganiško troškinio porcija. „Shört“ nuotr.


Visi patiekalai – dviejų dydžių. Mažesnė porcija kainuos apie 4,5–5 Eur, didesnė – 6–6,50 Eur (kaina kol kas netiksli, nes porcija gali didėti arba mažėti). Gėrimų asortimente vyrauja gaivieji gėrimai ir „KIMBO“ kava, kurią kiekvienas atėjęs pasiruoš pats. Maistas bus pakuojamas į vienkartinius indus „Vegware“, kurie draugiški gamtai.

Maža vištienos su medumi ir perliniu kuskusu porcija. „Shört“ nuotr.


Adresas: Jogailos g. 16, Vilnius

Darbo laikas: kol kas nuo 11 val. iki „sold out“. Vėliau darbo laikas keisis. Pirm.-Treč. 11:00–21:00/22:00, Ketv. 11:00-00:00 (01:00), Penkt.–Šešt. 11:00–04:00.

„Facebook“ paskyra ČIA.

#Jogailosgatvė #KarolisBudreika #DženetaButenytė #greitasmaistas #Short #Vilniauscentras #maistasišsinešimui

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg