AŠ Ikona vmgonline

Vieta, kur pamesite galvą dėl maisto arba… interjero

„Kaks Kokka“ – lietuvio ausiai neįprastas pavadinimas, bet estiškai jis nieko kito nereiškia, tik „Du šefai“. Taip Talino centre pasivadinęs restoranas, kuriam, tikriausiai nenustebsite, vadovauja būtent du šefai – Ranno Pauksonas ir Martinas Meikasas.

Valerijos Stonytės nuotr.


Šefai drąsiai žaidžia ingredientais ir taip sukuria išskirtinius patiekalus. O tiksliausias būdvardis jų virtuvei apibūdinti – „šviežia“. Švieži ingredientai, idėjos ir maisto tendencijos. Ši vieta nuolat keičiasi, todėl atėję po savaitės galite rasti visai kitus patiekalus.

Valerijos Stonytės nuotr.


„Mes patraukiame sienas ir leidžiame pajusti aukštumas“, – juokiasi šefai, gaminantys daugiausia iš estiškų produktų.

Kitas svarbus aspektas – ruošiamas maistas yra paprastas, todėl prie bet kurio patiekalo priderinsite vyną ar alų, o gal – naminius nealkoholinius gėrimus.

Valerijos Stonytės nuotr.


Na, o ne tik maisto, bet ir vaizdo gurmanai tikrai įvertins „Kaks Kokka“ interjerą!

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Kainos

Užkandžiai: 9–12 Eur

Pagrindiniai patiekalai: 8–20 Eur

Desertai: 6 Eur

Degustacinis meniu: 44 Eur

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Daugiau skanių vietų, kurias verta aplankyti Baltijos šalyse, rasite knygoje „99 Places of Taste in the Baltics“. Nežinantiems primename, kad trečius metus iš eilės geriausiu pasaulyje pripažinto VMG kulinarinio žurnalo leidėjai inicijavo išskirtinį projektą – pristatyti Baltijos šalių gastronominį pasaulį, apie kurį iki šiol plačiuoju mastu buvo mažai žinoma. To rezultatu tapo VMG kulinariniuose apdovanojimuose pristatyta knyga, kurioje parengti reportažai iš 99 skaniausių vietų Baltijos šalyse, tarp kurių – geriausi ir įdomiausi restoranai, barai, kavinės. Kiekvienai šaliai atstovauja 33 vietos. Knyga parengta anglų kalba.

#Estija #Talinas #Baltijosšalys #KaksKokka #restoranas #restoranųgidas #99placesoftasteintheBaltics

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg