AŠ Ikona vmgonline

Vieta, kur gimsta istorijos. Kokia bus tavoji?

Galime kirsti lažybų, kad pro šią vietą esate ne kartą praėję, jei buvote Rygoje! Restoranas „Kolonāde. Mūsu stāsti“ įsikūręs pačioje Rygos senamiesčio širdyje, šalia Laisvės paminklo, šalia gražiausių miesto parkų. Jau iš tolo pažinsite rausvos spalvos namuką su baltomis kolonomis.

Valerijos Stonytės nuotr.


Tiesa, patys vietiniai nėra sužavėti šiuo restoranu būtent dėl jo lokacijos – didelis restoranas būna pilnas turistų. Visgi dėl to jo vertė, kaip gastronominio Latvijos pasaulio dalyvio, nesumažėja. Rekomenduoju čia užsukti būtent vakarienės, kurios metu galėsite ne tik mėgautis puikiu iš sezoninių latviškų ingredientų pagaminti maistu, bet ir stebėti besikeičiančius sezonus. Tai leis padaryti didžiulės stiklinės restorano sienos.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Be maisto ir puikaus vaizdo yra dar vienas dalykas, kurį atrasite „Kolonāde. Mūsu stāsti“, – vynas. Garsus someljė Janis Gailis padės išsirinkti vyną, kuris labiausiai atitiks jūsų vakaro nuotaiką. Na, o galiausiai jums beliks patiems sukurti savo gastronominę istoriją.

Valerijos Stonytės nuotr.


Kainos:

  1. Užkandžių – nuo 6 iki 17 Eur

  2. Sriubų – nuo 7 iki 13 Eur

  3. Pagrindinių patiekalų – nuo 10 iki 29 Eur

  4. Desertų – nuo 5 iki 10 Eur

Išsamų restorano meniu rasite ČIA.

Valerijos Stonytės nuotr.


Daugiau skanių vietų, kurias verta aplankyti Baltijos šalyse, rasite knygoje „99 Places of Taste in the Baltics“. Nežinantiems primename, kad trečius metus iš eilės geriausiu pasaulyje pripažinto VMG kulinarinio žurnalo leidėjai inicijavo išskirtinį projektą – pristatyti Baltijos šalių gastronominį pasaulį, apie kurį iki šiol plačiuoju mastu buvo mažai žinoma. To rezultatu tapo VMG kulinariniuose apdovanojimuose pristatyta knyga, kurioje parengti reportažai iš 99 skaniausių vietų Baltijos šalyse, tarp kurių – geriausi ir įdomiausi restoranai, barai, kavinės. Kiekvienai šaliai atstovauja 33 vietos. Knyga parengta anglų kalba.

#pietūs #vakarienė #KolonādeMūsustāsti #Baltijosšalys #kurvalgyti #ryga #restoranas #knyga #virtuvėsmitųgriovėjai #restoranųgidas #kureiti #latvija #99placesoftasteintheBaltics

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg