AŠ Ikona vmgonline

Pirmą kartą Lietuvoje – pasaulinis kokteilių festivalis

Didžiųjų Lietuvos miestų gyventojus ir svečius kviečia pirmasis „World Class Cocktail festival“ festivalis, kurio metu geriausiuose baruose savo kūrybą ir profesionalumą demonstruos aukščiausios kvalifikacijos barmenai. Pranešime spaudai rašoma, kad festivalis tęsis iki birželio 16 dienos ir siūlys iš arčiau susipažinti su kokteilių kūrimo kultūra.

„Šio festivalio siekis – edukuoti žmones ir padėti jiems suprasti gėrimų kultūrą ir kokybę taip, kaip kad esame susipažinę su maisto gaminimo kultūra. Taip pat norime perteikti geriausių šalies barmenų žinias, kaip patiems kūrybiškai paruošti ir pateikti kokteilius įvairioms progoms bei mėgautis jais atsakingai“, – sako festivalį organizuojančios bendrovės „Prike“ atstovas, barmenų profesionalumo čempionato „World Class“ ambasadorius Edvinas Sinkevičius.

Edvinas Sinkevičius. Organizatorių nuotr.


Festivalio metu Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių baruose bus galima susipažinti su miksologijos pagrindais, paragauti specialiai šiam renginiui sukurtų kokteilių, sužinoti, kaip juos derinti su maistu. Renginys „World Class Coctail festival“ organizuojamas net 56 pasaulio šalyse, o Lietuvoje šiemet vyksta šio festivalio debiutas.

„Kokteilių kultūros skatinimo festivalyje dalyvauja tik tie barai, kurie šiemet susirungė „World Class“ barmenų profesionalumo čempionate, kuris įprastai trunka net tris mėnesius. Paskutinėmis gegužės dienomis pasibaigusiame Baltijos šalių etape antrą vietą pelnė Aidas Greblikas iš Vilniaus baro „Alchemikas“, pirmą kartą dalyvavęs „World Class“ čempionate“, – pasakoja Edvinas.

Renginio „World Class Coctail festival“ dalyviai:

 1.  „Alchemikas“, Vilnius

 2.  „Black Bar“, Šiauliai

 3.  „Bottoms Up“, Šiauliai

 4.  „Distilerija“, Vilnius

 5.  „Kempinski“, Vilnius

 6.  „Klimas“, Kaunas

 7.  „Mililitrai“, Vilnius

 8.  „Nomads“, Vilnius

 9.  „Nuogas“, Kaunas

 10.  „Rhum Room“, Vilnius

 11.  „Sanatorija“, Vilnius

 12.  „Skandalas“, Klaipėda

 13.  „Sky bar“, Vilnius

 14.  „Spiritus“, Vilnius

 15.  „Žvėryno Pub“, Vilnius

#kokteiliųčempionatas #aidasgreblikas #WorldClassCocktailfestival #edvinassinkevičius #PrikeLietuva #worldclass #kokteiliųfestivalis

ATGAL

PASIDALINTI

 • Facebook vmgonline.lt
 • Instagram vmg_vilnius
 • YouTube vmg
 • LinkedIn vmg