Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Valgyk, gerk ir linksminkis kaip latvis!

Visi žinome, kad kiekviename mieste ar šalyje yra tokių vietų, kurios gausiai lankomos vietinių gyventojų ir dėl to apie jas pradeda sklisti garsas, kurio privilioti ateina turistai. Šis reportažas iš vienos tokių vietų, įsikūrusios Latvijos senamiesčio rūsyje. Tik išgirdę žodį rūsyje įsivaizduokite ne mažą kambariuką, o visą atskirą pasaulį, kuriame iki 5 val. ryto verda gyvenimas.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Taip, mes kalbame apie „Folkklubs Ala Pagrabs“. Ar jis patiks prabangių restoranų ar net šiaip restoranų gerbėjams? Tikriausiai ne. „Ne tas lygis“, – jie sakys ir bus visiškai teisūs. Nes į šią vietą žmonės ne gastronominių paslapčių atrasti eina, o bendrauti ir prisiliesti prie latvių kultūros, tik ne tos glamūrinės. Paprasčiausia „Folkklubs Ala Pagrabs” būtų vadinti alaus baru, nes čia rasite net 27 rūšis tikro latviško alaus. Be jo – latviški spiritiniai gėrimai, latviškas vynas, arbata iš Latvijoje surinktų žolelių ir latviškas maistas, pagamintas iš vietinių sezoninių produktų.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Beje, dar XIII a. šioje vietoje buvo vyno rūsys, o sovietmečiu – populiarus baras. Jo savininkas yra išprotėjęs dėl istorijos ir tai atsispindi visame interjere. Taigi, istorijos mylėtojai tikrai ras kur pasižvalgyti, kaip ir gyvos muzikos gerbėjai – pagal ją čia galite linksmintis kas vakarą!

Savaitgalio vakare pasirūpinkite ir rezervacija, nes čia tiesiogine prasme galite pamatyti, kas yra apgultis. Draugiškos kišenei kainos prie to irgi prisideda.

Valerijos Stonytės nuotr.


Valerijos Stonytės nuotr.


Daugiau skanių vietų, kurias verta aplankyti Baltijos šalyse, rasite knygoje „99 Places of Taste in the Baltics“. Nežinantiems primename, kad trečius metus iš eilės geriausiu pasaulyje pripažinto VMG kulinarinio žurnalo leidėjai inicijavo išskirtinį projektą – pristatyti Baltijos šalių gastronominį pasaulį, apie kurį iki šiol plačiuoju mastu buvo mažai žinoma. To rezultatu tapo VMG kulinariniuose apdovanojimuose pristatyta knyga, kurioje parengti reportažai iš 99 skaniausių vietų Baltijos šalyse, tarp kurių – geriausi ir įdomiausi restoranai, barai, kavinės. Kiekvienai šaliai atstovauja 33 vietos. Knyga parengta anglų kalba.

#FolkklubsAlaPagrabs #baltijsošalys #kurvalgyti #ryga #restoranųgidas #kureiti #latvija

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg