Valgomos dovanos yra geriausios! 10 kalėdinių skanėstų, kuriuos galite paruošti patys

© 2020 vmgonline

Gilės projektai

Gilės projektai

mobile_750x300.jpg
vmgonline_baneris (1).jpg

Naujienlaiškis

  Valgomos dovanos yra geriausios! 10 kalėdinių skanėstų, kuriuos galite paruošti patys

  Ar jau visiems turite dovanas? Jei atsakymas ne, tuomet turime pasiūlymą. Paruoškite jas savomis rankomis virtuvėje. O vietoje dovanų popieriaus naudokite kepimo. Dovanos, kurias galima suvalgyti, yra labai praktiškos. Ypač jei pavyksta skanios ir atitinka mitybą. Tik žinokite, ko reikėtų vengti, o mes pasistengsime, kad būtų gardu.


  Klasika kitaip – tinginio triufeliukai. Patiks kiekvienam, negalinčiam atsispirti gabalėliui tinginio.


  Suformuokite gardžius rutuliukus iš datulių ir graikinių riešutų arba su graikiniais riešutais ir linų sėmenimis. Ne tik veganams! Jei vargo per daug, dėžutė datulių ar riešutų rinkinys taip pat gali tapti puikia dovana. Tik nepamirškite įsitikinti, ar tas žmogus nėra alergiškas riešutams!


  Slyvos šokolade. Ir viskas tuo pasakyta, seilės jau kaupiasi… Tiks dovanoti tiems, kurie netoleruoja gliuteno.


  Jei ieškote nesaldžios dovanos, žinokite, sausainiai vis tiek tiks. Išbandykite gardintus rūkytu sūriu ir džiovintais pomidorais.


  Kiekvienam meduolių fanui – trys paturbinti receptai. Visuose yra arba kiaušinių, arba sviesto. Turėkite tai omenyje.

  Pradedam nuo gausiai glaistytų meduolių.  Antrajame recepte – meduoliai, paskaninti ir pagražinti citrininiu rozmarinų glaistu.  Trečias dublis – mažieji meduoliukai su aitriąja paprika.


  Yra tie, kurie mėgsta šokoladą, kiti renkasi sausainius. Pamėginkite paruošti džiūvėsius, bet ne tuos lietuviškus, o žvelgiančius Italijos pusėn. Iškepę du pailgus ir kietokus pyragus, juos supjaustykite riekėmis, šiek tiek sugrąžinkite į orkaitę ir gausite gardžius arbatoje ar kitokiuose gėrimuose mirkyti tinkančius moliūgų cantucci su razinomis. Italai mirkytų juos „Vin Santo“.

  #sausainiai #dovanos #rutuliukai #meduoliai #cantucci #kalėdiniaisausainiai #kalėdiniaiskanėstai #kalėdųdovanos #kalėdinėsdovanos #gardžiosdovanos #valgomosdovanos #triufeliukai

  ATGAL

  PASIDALINTI

  Naujienlaiškis

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg