AŠ Ikona vmgonline

Vaivorykštiniai patiekalai: pasaulis dėl jų eina iš proto

Galbūt dėl to, kad tarp pilkų biurų ir mūrinių daugiaaukščių visiems trūksta spalvų, žmonės tiesiog pašėlo dėl ryškių patiekalų, margintų visomis vaivorykštinėmis spalvomis. Nuo mėsainių iki kavos – rinkitės, kas jums patiks labiausiai.

Dryžuotieji beigeliai

Dar visai neseniai skambėjo visas Niujorkas – vaivorykštiniai beigeliai! Net ir visko matę niujorkiečiai buvo sužavėti Scoto Rossillo sukurtais šiais ryškiais beigeliais kepyklėlei pavadinimu „The Bagel Soter“, kuri įsikūrusi Metropoliteno aveniu. Būdamas vaikas konditeris Rossillo gyveno šalia kepyklėlės, kurios kepamų beigelių kvapas jį pažadindavo kiekvieną rytą. Vos 12 metų Rossillo pradėjo savo kulinarinę kelionę ir gavo darbelį vietinėje užkandinėje. Jis visuomet ieškojo būdų, kaip unikaliau patiekti maistą ir, prisiminęs beigelių kvapą iš vaikystės bei užsimanęs sukurti ką nors gražaus, pagamino vaivorykštinius beigelius, kuriais dabar džiaugiasi Amerika. Kaip gaminami šie beigeliai, galite pažiūrėti čia.


A photo posted by The Bagel Store (@thebagelstore) on Sep 4, 2016 at 9:17am PDT

Vaivorykštė… kavoje Jeigu manėte, kad kava yra vien tik nuobodus rytinis ritualas ar paprasčiausias kartoninis latte puodelis vidury darbo dienos degalinėje – jūs labai klystate. Ši kava patinka ir pakelia nuotaiką ne tik iš prigimties ryškioms asmenybėms, bet ir uždarame rate besisukantiems darboholikams. Kodėl? Juk ji kitokia – spalvota! Šios kavos išradėjas vardu Mason Salisbury, dirbantis barista Las Vegaso kavinukėje pavadinimu „Sambalatte“. Kaip tokią kavą pasidaryti? Mason paslaptį atskleidžia: į šildytą pieną įlašinkite kelis lašus maistinių dažų, o kokį paveikslėlį išgausite iš margo pieno ir kavos – jūsų fantazijos reikalas. Tegu kavos puodelis suteikia ne tik energijos, bet ir geros nuotaikos pliūpsnį!


A photo posted by Mason Salisbury (@ibrewcoffee) on Apr 12, 2016 at 8:27am PDT


Dar neregėti mėsainiai

Pasaulį sukrėtus žiniai apie Gene Wilder – aktoriaus, įkūnijusio įsimintiną šokolado fabriko savininko Vilio Vonkos personažą – mirtį, gerbėjai reiškė užuojautą ir kiekvienas savaip bandė įamžinti aktoriaus atminimą. Bene originaliausiai tai pavyko restorano „Bar Luca“, esančio Sidnėjuje, virtuvės šefams: jie sukūrė vaivorykštės spalvomis margintas mėsainių bandeles. Kadangi Gene Wilder mėgo dainą „Somewhere Over The Rainbow“ (red. past. „Kažkur virš vaivorykštės“), tad toks gestas aktoriaus atminimui įamžinti buvo pastebėtas tiek aktoriaus gerbėjų, tiek mėsainių mėgėjų, tiek viso pasaulio gurmanų, besižavinčių spalvingais patiekalais.


A photo posted by Bar Luca (@barlucasydney) on Sep 5, 2016 at 1:16am PDT

Margieji sušiai Sušiai – visame pasaulyje mėgstamas patiekalas, kurį paruošti yra nemenka užduotis, tačiau net ir šis patiekalas buvo paturbintas taip, kad atitiktų šiandieninę madą. Vaivorykštinius sušius ruošia ir jų nuotraukomis savo tinklaraščiuose ar „Instagram“ paskyrose dalijasi ne vienas kulinaras. Kokia jų paslaptis? Paprasčiausi maistiniais dažais įvairiomis spalvomis dažyti ryžiai, kurie šiam populiariam patiekalui suteikia žavesio ir įvelka į naują – stilingą – formą.


A photo posted by Let’s Cook Vegan (@letscookvegan) on May 13, 2016 at 6:18pm PDT


Vaivorykštinė idėja jūsų gimtadieniui

Tortas asocijuojasi tik su teigiamais dalykais ir dažniausiai su švente – gimtadieniu. Tiek vaikai, tiek suaugę šiuos patiekalus mėgsta, tad kodėl gi artėjančiai šventei nepagaminus visų tortų karaliaus – vaivorykštinio torto? Tereikia iškepti 6–7 sluoksnius mėgstamo biskvito su skirtingų spalvų maistiniais dažais ir, sudėjus sluoksnius vieną ant kito taip, kad išeitų vaivorykštė, pertepti juos pačiu skaniausiu jubiliatui glaistu. Kitas variantas, reikalaujantis daugiau pastangų – vaivorykštinis sūrio tortas. Jam pagaminti prireiks pasitelkti ne tik savo fantaziją bei spalvų maišymo sugebėjimus! Darbo ne tiek daug, tačiau gaminant viskas ima atrodyti kitaip, bet visada prisiminkite, kad artimojo šypsena atperka viską. Be to, pats didžiausias vaivorykštinio torto pliusas: jums nereikės galvoti, kokia mėgstamiausia jubiliato spalva – ji vis tiek bus vaivorykštėje!


A photo posted by Sucre Shop / Brooke Pratt (@sucreshop) on Apr 17, 2016 at 6:13am PD


Nuotrauka: http://www.pankobunny.com/

ATGAL

PASIDALINTI

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg