Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Naujas baras: „Local Pub 3“

Jau šį šeštadienį Žirmūnų sienos drebės, nes į rajoną atsikrausto vietiniai – someljė Vidmantas Čičelis atidaro antrąjį savo „craft barą Vilniuje „Local Pub 3“ (pirmasis, „Local Pub“, yra įsikūręs pačiame Vilniaus centre, Jasinskio g.) ir jo proga organizuoja visiems Žirmūnų vietiniams pirmą tokią istorijoje atidarymo fiestą – „LokAlus Fest.

Kaip rašoma pranešime spaudai, „Local Pub 3“, kaip ir jo brolis, dedikuotas netradiciniams interjero sprendimams, rinktiniam „craft gėrimų asortimentui ir amerikietiško dydžio porcijomis garsėjančiai virtuvei. Pasak Vidmanto, „Local Pub 3“ atidarymas nepraėjo be iššūkių – patalpose jis rado prieš tai buvusių nuomininkų palikimą: ištapytą gigantišką vištą ant sienos, nelogiškai aukštą ir platų barą, neleidžiantį net prisiartinti prie klientų, apleistą ir nykią virtuvę. Visa tai absoliučiai neatitiko vietinio koncepcijos. Kaip bebūtų, vos įėjus baro savininką apėmė jausmas, kad čia bus kitas „Local Pub“. Taigi, su entuziazmu pradėtos lipdyti idėjos, kaip visiškai nesvetingą vietą paversti tokia, iš kurios nesinorėtų išeiti.

„Local Pub 3“ nuotr.


„Pradėjome nuo didžiausios akis badančios problemos – vištos, įrengėme dekoratyvinę optinę iliuziją kuriančią medžio sieną kaip pagrindinį interjero akcentą, pastato sienas, sijas dažėme ir sendinome, kad išvengtume dėžutės efekto, antresolę papuošėme rankų darbo suolais ir jaukiais antikvariniais staliukais taip sukurdami privačią erdvę norintiems pabūti atskirai nuo salės šurmulio, ir kurioje jaukiau nei savuose namuose. Beje, iš vištos teliko prisiminimas – viena žvitri akis. Legenda sako, kad ji sublizga, kai į barą užsuka vietinis…“ –  pasakoja Vidmantas, kuris taip pat yra ir Vilniaus alaus festivalio (VAF) bei geriausių barų rinkimų „BEST PUB organizatorius.

Įkūrėjas teigia, kad baro asortimentas bus užpildytas devyniomis galybėmis „craft“ skonių, kuriuos kruopščiai atrenka ir importuoja pats, todėl tokių gėrimų, kuriuos ragausite „Local Pub 3“, nebus jokioje kitoje Lietuvos vietoje. Meniu taip pat pasipildys naujienomis, gamintomis angliniame grilyje. Kaip ir „Local Pub“, visi patiekalai nuo smulkiausių ingredientų ir padažų bus gaminami vietoje. „Bus labai daug ir labai skanu. Turėsime nuo hitu tapusių jelapeno bombų, „Local“ sparnelių iki sultingų šonkaulių, kepsnių ir burgerių. Vietiniams, kurie paprastai pas mus užsuka skaniai pavalgyti, tikrai bus kuo pasilepinti.“ – apie meniu pasakoja Vidmantas.

„Local Pub 3“ nuotr.


Paklaustas, kodėl nutarė įsikurti Žirmūnuose, baro savininkas atsako, kad vietą rinkosi sąmoningai: „Aplinkui daugiau nėra jokios panašios vietos. Šalia turime „Ogmios miestą“, kas yra labai šaunu, tačiau tai yra daugiau šeimos susibūrimo vieta, ilgiau pavakaroti jau reikia važiuoti į centrą. O jeigu šalia namų atsirastų normalus baras, svetingai atveriantis duris visiems išalkusiems ir susiburti norintiems vietiniams? Atsikraustėme „nucraft’inti“ Žirmūnų ir labai lauksime visų „craft krikštui šeštadienį „LokAlus Fest

„LokAlus Fest“ – pirmas toks nemokamas renginys skoniui, kokį tik yra matęs Žirmūnų rajonas. Čia bus galima paragauti daugiau nei 50 „craft gėrimų asortimento, prisėsti lauke, pabendrauti su vietiniais ir rajono gyventojais ir, žinoma, gardžiai pavalgyti vietinių „Local Pub 3“ virtuvės šedevrų.

„LokAlus Fest“ prasidės šį šeštadienį (09.07) nuo 14 val.

Adresas: Lakūnų g. 51.

Darbo laikas: II-VI 16.00-00.00.

„Facebook“ paskyra: ČIA.


#vidmantasčičelis #craftalus #LocalPub #naujavietaVilniuje #lokalusfest #naujasbaras #LocalPub3 #žirmūnai

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg