AŠ Ikona vmgonline

Vėlyvieji pusryčiai: sočiai Druskininkuose

Sveiki sugrįžę po Velykų. Šiandien Atvelykis arba vadinamosios Vaikų Velykėlės, tad tai yra puiki proga, išlaikant tradiciją, pasimatyti su giminėmis, aplankyti artimuosius, kurių dar nespėjote pasveikinti. Taigi, keliaudamas giminių link, sustojau Druskininkuose ir nepamiršdamas, jog sekmadienis – vėlyvųjų pusryčių diena, aplankiau tris man patikusias vietas, dėl kurių saulė danguje nušvinta skaisčiau.

„Toli toli“, Vilniaus al. 8, Druskininkai

It pasakų pradžia kavinės pavadinimas kviečia į Alisos pasaulį, bet su maistu. Tikiesi rasti daug veidrodžių, bet gauni sveikus patiekalus, kurių detalės atspindi derliaus vaisius. Už kurortišką kainą jaukioje aplinkoje atrasite vėlyvuosius pusryčius, kuriuose – ne tik tahini, bet ir dzūkiškos morkos. Ir būtinai paragaukite natūralių, kaip aš sakau, laukinių, arbatų – taip gera, kad net akis į apsiniaukusį dangų kelti norisi.

Darbo laikas:

Ketv.:  11:00–22:00 Penkt.:  11:00–23:00 Šešt.:  10:00–23:00 Sekm.:  10:00–20:00

Didelė mezze lėkštė su daržovėmis, sezamų pasta ir falafeliais. Per vėlyvuosius pusryčius sotūs liks mažiausiai trys žmonės. 10 Eur.


„The house“, M. K. Čiurlionio g. 61, Druskininkai

Šiandien kažkaip norisi sočiai – gal dėl to, kad pusryčių taip ir nevalgiau. Taigi renkuosi namą, kuriame seniai seniai buvo pagrindinė Druskininkų ligoninė. Kai tai žinai ir pakyli amžių nuvaikščiotais laiptais į antrą šio restorano aukštą, mėgini įsivaizduoti, kaip viskas atrodė anksčiau. Minčių ekskursijai pasibaigus, nusileidi į pirmą aukštą, kur jau laukia minkštutis ir sotus burgeris – svarbiausia, kad salotos traškėtų! Beje, patiko, kad ant laikraščio patiekia – kažkaip atpalaiduoja ir nuteikia nerestoraniškai.

Darbo laikas:

Pirm.–Ketv: 10:00–22:00 Penkt.–Šešt.: 10:00–00:00 Sekm.: 10:00–20:00

Mėsainis su grill vištiena. 5,99 Eur.


„Boulangerie“, M. K. Čiurlionio g. 63, Druskininkai

Prancūzija, prasidėjusi Vilniuje prieš daugiau nei aštuoniolika metų ir daugmaž tiek besitęsianti Druskininkuose. Vos prieš porą–trejetą metų Druskininkuose kavą gerti ne namuose buvo taip neįprasta, kaip dažyti kiaušinius per Kalėdas. Dabar gi ši kepykla plečia savo teritoriją ir kviečia vėlyvosios kavos bei kvapnių kepinių.

Darbo laikas:

Pirm.–Penkt.: 07:00–19:00 Šešt.: 09:00–15:00

Čia tam, kad meilės nepritrūktų. Vienas tokio pyrago neįveikiau. Kava 0,87 Eur, pyragaitis 1,84 Eur, sveriamas.


Iki pasimatymo kitame skaniame krašte,

Jūsų vėlyvasis Robertas.

#boulangerie #lengva #kurvalgytidruskininkuose #tolitoli #skaniosvietos #kavinės #thehouse #druskininkai #pusryčiai #skanu #greita #vėlyviejipusryčiai #restoranai

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg