AŠ Ikona vmgonline

Vėlyvieji pusryčiai Kaune, arba kai norisi saldžiai

Ir vėl aš čia, tas pats Robertas, tiek pat trokštantis išragauti visas vietas, kuriose karaliauja vėlyvieji pusryčiai. Jau antrą savaitę niekaip negaliu išlėkti už Lietuvos ribų, nes vis kas nors parekomenduoja seilę tąsančias vietas ir miestus, kuriuos verta aplankyti. Tai ir einu. Beje, kai žinau, kad jūs skaitote mano rašliavas, bet niekas nežino, kaip atrodau, eiti į kavines ir restoranus yra pasakiškas malonumas. Matyt aplenksiu patį Detektyvą Liną.

Eikime prie esmės, nes esmė šiandien yra Kaunas. Kaune nebuvau gerus penkerius metus. Miestas nustebino ne tik geresne kelių būkle, bet ir puikiomis naujomis bei atsinaujinusiomis maisto vietomis. Tiesa, kol kas Kaunui vėlyvųjų pusryčių restoranų ir kavinių dar trūksta, rodos, savaitgaliais kauniečiai mėgsta anksti keltis ir pusryčius valgo iki 12 val. Bet nieko baisaus, nes girdėjau, kad netrukus restoranai, kurie ir dabar yra puikūs, savaitgaliais vėluos tiekti pusrytainius ir iki 16 val.

„Talluti“, Pramonės pr. 16A, Kaunas Kai sekmadieniais nežinai, ko nori, nei saldaus, nei sūraus, ši vietelė yra kaip tik, nes greitų patiekalų asortimentas gausus, o ir desertai puikūs. Man labai tinka, kad sekmadieniais jie dirba nuo 11 valandos – ateini, tau rytas, jiems rytas, niekas neskuba, betrūksta ispaniškojo „manjana“ ir saulės kaitros. Paragaukite „Quentin“ kiaušinių ar ko nors iš panini skilties, visai patiko. Ir, žinoma, įspūdingųjų desertų paragaukite. Čia galite papusryčiauti už maždaug 5 Eur plius desertas.

Pieno ir ledų kokteiliai monstrai. Apsalsit visai savaitei. Kaina 6,50 Eur.


„Uoksas“, Maironio g. 28, Kaunas

Gaila, kad ieškodamas Benedikto kiaušinių, detektyvas Linas neužsuko į Kauną – su rūkyta lašiša ir gausiai aplietu Hollandaise… Tokie pusryčiai greitai nesibaigia, todėl „Uokso“ apuokas man ir patinka, nes kviečia lėtai sekmadieniauti net nuo 12 iki 18 val.

Benedikto kiaušiniai su rūkyta lašiša 4,50 Eur.


Jūsų saldusis sekmadieninis Robertas,

Iki skanaus!

Nuotrauka „iittala“, ginalasinterjeras.lt

#desertai #Uoksas #skaniosvietos #kurpavalgytikaune #pusryčiai #skanu #kaunas #talluti #vėlyviejipusryčiai #verta

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg