Vėlyvieji pusryčiai: amžinoji Roma
mobile_750x300.jpg
vmgonline_baneris (1).jpg

Naujienlaiškis

Vėlyvieji pusryčiai: amžinoji Roma

Amžinoji Roma. Visi keliai veda į Romą. Roma nebuvo pastatyta per vieną dieną. Šis miestas buvo per daug kartų minimas suktose metaforose, kad aš galėčiau juo pasitikėti. Būtent dėl to prieš pirmąjį savo apsilankymą Italijos sostinėje buvau perskaitęs visas įmanomas pinklių schemas, į kurias bandoma įtraukti svetimšalius, apsvaigintus mėsos kukulių ir ieškančius įmantriausio „limoncello“ butelio. Dabar galiu jums atvirai pasakyti, kad į žavius apleistus kiemus ir didžias barokines bažnyčias čia veda širdis, bet į sočių vėlyvųjų pusryčių vietas – žinios.

1. „Coromandel“, Via di Monte Giordano, 60, Roma

Pusryčius šiame restorane, įsikūrusiame netoli Navonos aikštės, galite užsisakyti nuo 11 val. iki 15 val. Čia rasite visko: beigelių, blynelių, Benedikto kiaušinių, plaktos kiaušinienės, salotų, raguolių, pyragų, tortų, vaflių. Taip pat restoranas siūlo šviežiai spaustų sulčių kokteilių, šaltų kavos gėrimų, įvairių kiniškų žolelių arbatų. Kad ir ką užsisakytumėte, jūsų vėlyvieji pusryčiai čia bus patiekiami elegantiško porceliano induose.

Juodos kavos puodelio kaina – 2 Eur. Kokteilis „Aperol Spritz“ – 8 Eur. Blyneliai su pasirinktais priedais – 8 Eur.

„Coromandel“ interjeras („Coromandel“ nuotr.)


Vėlyviesiems pusryčiams galima užsisakyti net kelių skirtingų rūšių blynelių („Coromandel“ nuotr.)


2. „Bakery House“, Corso Trieste 157, Roma

Savaitgalio vėlyvuosius pusryčius valgykite nuo 9:30 val. iki 16 val. Amerikietiško stiliaus kavinėje rasite plaktos kiaušinienės su šonine ir kumpiu, omleto, blynelių, skrebučių, beigelių, sumuštinių, granolos, salotų. Kadangi „Bakery House“ veikia kaip ir kepykla, sprendimą, ko norėsite desertui, priimti gali būti ypač sunku. Raguoliai, veganiški sausainiai, keksiukai, šokoladinis slyvų pyragas, raudonasis aksomas… Jau dabar ima suktis galva ir kaupiasi seilės.

„Americano“ kavos puodelio kaina – 1,50 Eur. Keturių pasirinktų vaisių kokteilis – 4,50 Eur. Šokoladinis triufelių pyragas – 4,50 Eur.

Tortai, pyragai ir sausainiai – vizitinė šios kavinės kortelė („Bakery House“ nuotr.)


Šokoladinis triufelių pyragas nepaliks abejingo nė vieno smaližiaus („Bakery House“ nuotr.)


3. „The Perfect Bun“, Largo del Teatro Valle 4, Roma

Manoma, kad „The Perfect Bun“ yra viena geriausiai amerikietišką dvasią atspindinčių vietų Romoje, kur labai dažnai ir sutiksite tų kraštų žmonių. Vėlyvieji pusryčiai čia tiekiami sekmadieniais nuo 12 val. iki 15:30 val. Susimokėję 25 Eur, galite valgyti, kiek norite. Iš gėrimų į šią kainą įskaičiuotas tik „Americano“ kavos puodelis. Čia rasite keptos mėsos, vaisių, omletų, makaronų su sūriu, „wok“ makaronų, salotų, vaflių, sūrio pyrago.

P. S. Užsirezervuokite staliuką iš anksto ir pasilikite vietos desertui!

Restoranas tik atrodo erdvus. Dažnai čia būtina staliuko rezervacija („The Perfect Bun“ nuotr.)


Pica, svogūnų žiedai, kiaušiniai, blyneliai, salotos, sumuštiniai, desertai. Sumokėję 25 Eur, galite bandyti suvalgyti viską („The Perfect Bun“ nuotr.)


#italija #sostinė #wheretoeatinrome #pigūsskrydžiai #skrydžiai #vasara #kurvalgyti #pigūs #roma #vilnius

ATGAL

PASIDALINTI

Naujienlaiškis

© 2020 vmgonline

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg